Eksantrik Kayış Seti

Eksantrik Kayış Seti

Eksantrik Kayış Seti SKF - VKMA03251

  • Eş Değer Parça
  • Marka: SKF
  • Stok Kodu: VKMA03251

VKMA03251 Stok kodlu Eksantrik Kayış Seti SKF markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Başlık Açıklama
diş sayısı 149
genişlik (mm) 25,4
kayış yuvarlatilmis disli profili ile
Başlık Açıklama
diş sayısı 149
genişlik (mm) 25,4
kayış yuvarlatilmis disli profili ile
Marka Numara
BOSCH 1987948687
CONTITECH CT772K1
DAYCO KTB119
DELPHI KDB119
DOLZ KD009
FEBI 11106
GATES K015249XS
HUTCHINSON KH28
INA 530007610
OPTIBELT KT1070
OPTIMAL SK1017
QUINTON HAZELL QBK118
RUVILLE 5660370
SASIC 1750004
SNR KD45909
Marka Numara
CITROEN 083153
CITROEN 081819
CITROEN 083028
CITROEN 081654
CITROEN 083063
CITROEN 083031
CITROEN 692191
CITROEN 0831R0
CITROEN 96056183
CITROEN 90013344
FIAT / LANCIA 9400830319
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830289
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400831529
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 083028
PEUGEOT 083031
PEUGEOT 083063
PEUGEOT 692191
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 083111