TRİGER KAYIŞI

TRİGER KAYIŞI

TRİGER KAYIŞI SASIC - 1760007

  • Eş Değer Parça
  • Marka: SASIC
  • Stok Kodu: 1760007

1760007 Stok kodlu TRİGER KAYIŞI SASIC markadır, bu parça FORD FIESTA Hatchback, CITROEN JUMPY Minibüs, CITROEN JUMPY Panelvan, CITROEN JUMPY Kamyonet, FIAT SCUDO Combinato SW, FIAT SCUDO Panelvan, CITROEN C3, SUZUKI GRAND VITARA, PEUGEOT 206 Hatchback, PEUGEOT 307 Hatchback, FORD FUSION Station (SW), PEUGEOT 807, PEUGEOT 206 Station (SW), CITROEN C8, MAZDA 2 Hatchback, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN C1 2005 - 2017 1.4 HDi ( 8HT (DV4TD) ) 40 kW / 54
CITROEN C2 2003 - 2017 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
CITROEN C3 2003 - 2017 1.4 HDi ( 8HZ (DV4TD) ) 52 kW / 70
CITROEN C3 2002 - 2017 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD) ) 50 kW / 68
CITROEN C3 2009 - 2017 1.4 HDi 70 ( 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
CITROEN C3 Pluriel 2004 - 2017 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD) ) 50 kW / 68
CITROEN C8 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4) ) 79 kW / 107
CITROEN C8 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Kamyonet 2003 - 2006 2.0 HDi 110 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Minibüs 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Minibüs 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN NEMO Koltuklu 2009 - 2017 1.4 HDi ( 8HS (DV4TED) ) 50 kW / 68
CITROEN NEMO Panelvan 2008 - 2017 1.4 HDi ( 8HS (DV4TED) ) 50 kW / 68
CITROEN XSARA Coupe 2003 - 2005 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD) ) 50 kW / 68
CITROEN XSARA Hatchback 2003 - 2005 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD) ) 50 kW / 68
CITROEN XSARA Station (SW) 2003 - 2005 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD) ) 50 kW / 68
FIAT SCUDO Combinato SW 1999 - 2006 2.0 JTD 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Panelvan 1999 - 2006 2.0 JTD 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
FORD FIESTA Hatchback 2001 - 2008 1.4 TDCi ( F6JA, F6JB ) 50 kW / 68
FORD FIESTA Hatchback 2010 - 2017 1.4 TDCi ( F6JD, KVJA ) 51 kW / 70
FORD FUSION Station (SW) 2002 - 2005 1.4 TDCi ( F6JA, F6JB ) 50 kW / 68
MAZDA 2 Hatchback 2003 - 2017 1.4 CD ( F6JA, F6JB ) 50 kW / 68
MAZDA 2 Hatchback 2008 - 2015 1.4 MZR-CD ( Y404 ) 50 kW / 68
PEUGEOT 1007 2005 - 2017 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 107 2005 - 2017 1.4 HDi ( 8HT (DV4TD) ) 40 kW / 54
PEUGEOT 206 Hatchback 2001 - 2017 1.4 HDi eco 70 ( 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 206 Sedan 2008 - 2017 1.4 HDi eco 70 ( 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 206 Station (SW) 2002 - 2017 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 206+ Hatchback 2009 - 2017 1.4 HDi eco 70 ( 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 207 Hatchback 2006 - 2017 1.4 HDi ( 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 307 Hatchback 2001 - 2017 1.4 HDi ( 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 1.4 HDi ( 8HZ (DV4TD) ) 50 kW / 68
PEUGEOT 806 1999 - 2002 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 807 2004 - 2006 2.0 HDi ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 807 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4), RHW (DW10ATED4) ) 79 kW / 107
PEUGEOT BIPPER Tepee 2008 - 2017 1.4 HDi ( 8HS (DV4TED) ) 50 kW / 68
PEUGEOT BIPPER Van 2008 - 2017 1.4 HDi ( 8HS (DV4TED) ) 50 kW / 68
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2017 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 2.0 HDI 110 16V ( RHW ) 80 kW / 109
TOYOTA AYGO 2005 - 2010 1.4 HDi ( 2WZ-TV ) 40 kW / 54
Başlık Açıklama
diş sayısı 144
genişlik (mm) 25,4
Orj.no 0816E7
Başlık Açıklama
diş sayısı 144
genişlik (mm) 25,4
Orj.no 0816E7
Marka Numara
CONTITECH CT1063
DAYCO 94923
FEBI 21865
GATES 5587XS
HUTCHINSON 144HTDP254
INA 536027110
QUINTON HAZELL QTB676
Marka Numara
CITROEN 0816E7
CITROEN 0816E4
CITROEN 9640669280
CITROEN 0816E3
CITROEN 9640810680
CITROEN 9637122980
FIAT / LANCIA 9640810680
FIAT / LANCIA 9640669280
FIAT / LANCIA 9464034380
FORD 1489119
FORD 1346473
FORD 1145950
FORD 2S6Q6K288AA
MAZDA Y40112205A
MAZDA Y40112205B
MAZDA Y40112205
PEUGEOT 0816E7
PEUGEOT 0816E4
PEUGEOT 0816E3
SUZUKI 1276167J00
TOYOTA SU00100544