TRİGER KİTİ

TRİGER KİTİ

TRİGER KİTİ PEUGEOT - 083152

  • Orijinal Parça
  • Marka: PEUGEOT
  • Stok Kodu: 083152
  • Güncelleme Tarihi: 25.06.2019
616,66 TL + KDV 727,66 TL

083152 Stok kodlu TRİGER KİTİ PEUGEOT markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Marka Numara
AE TBK035
BOSCH 1987948687
BREDA LORETT KCD0112
CONTITECH CT772K1
DAYCO KTB119
FEBI 11106
FLENNOR F904138V
GATES K015249XS
HEPU 201135
HUTCHINSON KH28
INA 530007610
JP GROUP 4112104019
MAGNETI MARELLI 341312821201
MAPCO 23419
OPTIBELT KT1070
OPTIMAL SK1017
QUINTON HAZELL QBK118
QUINTON HAZELL MBK118
RUVILLE 5660370
SASIC 1750004
SKF VKMA03251
SNR KD45909
SWAG 99020048
TRISCAN 864710007
Marka Numara
CITROEN 083153
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 083028
CITROEN 081654
CITROEN 083063
CITROEN 083031
CITROEN 692191
CITROEN 0831R0
CITROEN 96056183
CITROEN 90013344
CITROEN 083122
CITROEN 083111
CITROEN 083152
CITROEN 831R0
CITROEN 9400831119
CITROEN 081654S
CITROEN 81654S1
CITROEN 81654S
CITROEN 081654S1
FIAT / LANCIA 9400830319
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830289
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400831119
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9400816549S
FIAT / LANCIA 9467625680
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 083028
PEUGEOT 083031
PEUGEOT 083063
PEUGEOT 692191
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 083122
PEUGEOT 083153
PEUGEOT 831R0
PEUGEOT 83152
PEUGEOT 081654S
PEUGEOT 81654S1
PEUGEOT 81654S
PEUGEOT 081654S1