TRİGER KAYIŞI

TRİGER KAYIŞI

TRİGER KAYIŞI PEUGEOT - 081654

  • Orijinal Parça
  • Marka: PEUGEOT
  • Stok Kodu: 081654
  • Güncelleme Tarihi: 31.05.2019
183,66 TL + KDV 216,72 TL

081654 Stok kodlu TRİGER KAYIŞI PEUGEOT markadır, bu parça MITSUBISHI PAJERO, MITSUBISHI PAJERO Canvas Top, CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
MITSUBISHI PAJERO 1988 - 1990 3.0 V6 ( 6G72 (SOHC 12V) ) 104 kW / 141
MITSUBISHI PAJERO 1990 - 1995 3.0 V6 4WD ( 6G72 (SOHC 12V) ) 110 kW / 150
MITSUBISHI PAJERO Canvas Top 1990 - 1995 3.0 V6 ( 6G72 (SOHC 12V) ) 110 kW / 150
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Marka Numara
AE TB320
BEHR HELLA SERVICE 8MP376805861
BEHR HELLA SERVICE 9XR376817191
BOSCH 1987948812
CONTITECH CT772
DAYCO 94265
DELPHI TB5238R
FEBI 11106
FEBI 11166
FLENNOR 4138V
GATES 5249XS
GK 791025
HELLA 9XR376817191
HELLA 8MP376805861
HEPU 290020
HUTCHINSON 149HTDP25
INA 536010910
JP GROUP 4112104709
LEMFÖRDER 1863201
MAGNETI MARELLI 340018181282
MAPCO 43419
OPTIBELT ZRK1144
QUINTON HAZELL QTB286
QUINTON HAZELL MTB286
SASIC 1760004
SKF VKMA03251
SKF VKMC03251
SWAG 99020032
SWAG 99020048
Marka Numara
CITROEN 1201C6
CITROEN 083153
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 083028
CITROEN 081654
CITROEN 083063
CITROEN 083031
CITROEN 692191
CITROEN 0831R0
CITROEN 96056183
CITROEN 96201309
CITROEN 9604964880
CITROEN 340375
CITROEN 93013344
CITROEN 9001334480
CITROEN 90013344
CITROEN 96049648
CITROEN 831R0
CITROEN 81654
CITROEN 1201C5
CITROEN 1201A7
CITROEN 96047088
CITROEN 120154
CITROEN 1201C1
CITROEN 120155
CITROEN 1201E0
CITROEN 081654S
CITROEN 81654S1
CITROEN 81654S
CITROEN 081654S1
FIAT / LANCIA 9400830319
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830289
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 71739918
FIAT / LANCIA 9604964880
FIAT / LANCIA 9001334480
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400831119
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9569623880
FIAT / LANCIA 9629110980
FIAT / LANCIA 9604708880
FIAT / LANCIA 97535002
FIAT / LANCIA 9400816549S
FIAT / LANCIA 9400816549E9
FIAT / LANCIA 9467625680
IVECO VT039
LADA 083037
MITSUBISHI MD111427
MITSUBISHI XD111427
NISSAN 83037
PEUGEOT 1201E0
PEUGEOT 1201C5
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 083014
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 083028
PEUGEOT 083031
PEUGEOT 083063
PEUGEOT 692191
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 96201309
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 831R0
PEUGEOT 81654
PEUGEOT 83152
PEUGEOT 96049648
PEUGEOT 1201C6
PEUGEOT 1201A7
PEUGEOT 120154
PEUGEOT 120155
PEUGEOT 082117
PEUGEOT 1201C1
PEUGEOT 081654S
PEUGEOT 81654S1
PEUGEOT 81654S
PEUGEOT 081654S1
PEUGEOT 90013344
PEUGEOT 340375