TRİGER GERGİ KİTİ

TRİGER GERGİ KİTİ

TRİGER GERGİ KİTİ PEUGEOT - 083122

  • Orijinal Parça
  • Marka: PEUGEOT
  • Stok Kodu: 083122

083122 Stok kodlu TRİGER GERGİ KİTİ PEUGEOT markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Marka Numara
AE TBK035
BREDA LORETT KCD0112
DAYCO KTB119
FLENNOR F904138V
GATES K015249XS
JP GROUP 4112104019
MAGNETI MARELLI 341312821201
OPTIMAL SK1017
QUINTON HAZELL QBK118
QUINTON HAZELL MBK118
TRISCAN 864710007
Marka Numara
CITROEN 083153
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 0831R0
CITROEN 083122
CITROEN 083111
CITROEN 083152
CITROEN 831R0
CITROEN 9400831119
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400831119
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9467625680
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 083153
PEUGEOT 831R0