FREN HİDROLİĞİ

FREN HİDROLİĞİ MERCEDES / SMART - 0019896903

  • Orijinal Parça
  • Marka: MERCEDES / SMART
  • Stok Kodu: 0019896903

0019896903 Stok kodlu FREN HİDROLİĞİ MERCEDES / SMART markadır, bu parça SAAB 9-5 Sedan, NISSAN GT-R Coupe, OPEL ASTRA Sports Tourer SW, NISSAN NAVARA Kamyonet, BMW X6, NISSAN 370 Z Roadster Cabrio, OPEL ANTARA, CHEVROLET CAPTIVA, CHEVROLET CRUZE Sedan, OPEL ASTRA Hatchback, OPEL INSIGNIA Hatchback, OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW), OPEL AMPERA, OPEL INSIGNIA Sedan, CHEVROLET CAMARO Coupe, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
BMW 1 Serisi Cabrio 2008 - 2013 125 i ( N52 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 1 Serisi Coupe 2007 - 2013 125 i ( N52 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Cabrio 2007 - 2013 325 i ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Cabrio 2007 - 2013 320 i ( N43 B20 A ) 125 kW / 170
BMW 3 Serisi Cabrio 2007 - 2013 325 i ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Cabrio 2007 - 2013 330 i ( N53 B30 A ) 200 kW / 272
BMW 3 Serisi Cabrio 2007 - 2013 320 i ( N46 B20 B ) 115 kW / 156
BMW 3 Serisi Coupe 2007 - 2013 325 i ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Coupe 2007 - 2013 325 xi ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Coupe 2008 - 2013 325 i xDrive ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Coupe 2008 - 2013 330 i xDrive ( N53 B30 A ) 200 kW / 272
BMW 3 Serisi Coupe 2006 - 2013 325 i ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Coupe 2006 - 2010 330 i ( N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 B, N52 B30 BF ) 200 kW / 272
BMW 3 Serisi Coupe 2006 - 2013 325 xi ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2005 - 2011 325 i ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2005 - 2011 325 xi ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2007 - 2011 325 i ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2007 - 2011 325 xi ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2007 - 2011 330 i ( N53 B30 A ) 200 kW / 272
BMW 3 Serisi Sedan 2006 - 2011 323 i ( N52 B25 A, N52N B25 A ) 130 kW / 177
BMW 3 Serisi Sedan 2008 - 2011 325 i xDrive ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2008 - 2011 330 i xDrive ( N53 B30 A ) 200 kW / 272
BMW 3 Touring SW 2007 - 2012 325 i xDrive ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Touring SW 2007 - 2012 330 i xDrive ( N53 B30 A ) 200 kW / 272
BMW 3 Touring SW 2006 - 2007 323 i ( N52 B25 A ) 130 kW / 177
BMW 3 Touring SW 2007 - 2012 330 i ( N53 B30 A ) 200 kW / 272
BMW 3 Touring SW 2007 - 2012 325 i ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Touring SW 2007 - 2012 325 xi ( N53 B30 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Touring SW 2005 - 2012 325 xi ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW 3 Touring SW 2005 - 2012 325 i ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW X1 2009 - 2015 xDrive 28 i ( N52 B30 A ) 190 kW / 258
BMW X1 2010 - 2015 sDrive 18 i ( N46 B20 B ) 110 kW / 150
BMW X1 2010 - 2015 xDrive 25 i ( N52 B30 A ) 160 kW / 218
BMW X3 2008 - 2011 xDrive 25 i ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW X3 2008 - 2011 xDrive 30 i ( N52 B30 A ) 200 kW / 272
BMW X3 2006 - 2008 3.0 si ( N52 B30 A ) 200 kW / 272
BMW X3 2006 - 2008 2.5 si ( N52 B25 A ) 160 kW / 218
BMW X6 2010 - 2014 ActiveHybrid ( N63 B44 A ) 357 kW / 485
CHEVROLET AVEO Hatchback 2011 - 2017 1.2 ( A 12 XEL ) 51 kW / 69
CHEVROLET AVEO Hatchback 2011 - 2017 1.2 ( A 12 XER ) 63 kW / 86
CHEVROLET AVEO Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 101
CHEVROLET AVEO Hatchback 2011 - 2017 1.6 ( F16D4 ) 85 kW / 116
CHEVROLET AVEO Hatchback 2012 - 2017 1.2 LPG ( A 12 XER ) 63 kW / 86
CHEVROLET AVEO Sedan 2012 - 2017 1.2 LPG ( A 12 XER ) 63 kW / 86
CHEVROLET AVEO Sedan 2011 - 2017 1.6 ( F16D4 ) 85 kW / 116
CHEVROLET AVEO Sedan 2011 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 100
CHEVROLET AVEO Sedan 2011 - 2017 1.2 ( A 12 XER ) 63 kW / 86
CHEVROLET AVEO Sedan 2011 - 2017 1.2 ( A 12 XEL ) 51 kW / 69
CHEVROLET CAMARO Cabrio 2011 - 2017 6.2 ( L99 ) 298 kW / 405
CHEVROLET CAMARO Cabrio 2011 - 2017 3.6 ( LLT ) 232 kW / 316
CHEVROLET CAMARO Coupe 2011 - 2017 3.6 ( LLT ) 232 kW / 316
CHEVROLET CAMARO Coupe 2009 - 2017 6.2 ( L99 ) 298 kW / 405
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2017 2.2 D 4WD ( Z 22 D1 ) 120 kW / 163
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2017 2.2 D ( Z 22 D1 ) 120 kW / 163
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2017 2.2 D 4WD ( A 22 DMH, Z 22 D1 ) 135 kW / 184
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2017 2.4 ( A 24 XE, LE5 ) 123 kW / 167
CHEVROLET CAPTIVA 2011 - 2017 2.4 4WD ( A 24 XE, LE5 ) 123 kW / 167
CHEVROLET CAPTIVA 2010 - 2017 3.0 4WD ( A 30 XH, LF1 ) 190 kW / 258
CHEVROLET CAPTIVA 2006 - 2017 2.4 ( Z 24 SED ) 100 kW / 136
CHEVROLET CAPTIVA 2007 - 2017 2.4 LPG ( Z 24 SED ) 100 kW / 136
CHEVROLET CORVETTE Cabrio 2008 - 2017 6.2 ( LS3 ) 321 kW / 437
CHEVROLET CORVETTE Cabrio 2004 - 2017 6.0 ( LS2 ) 298 kW / 405
CHEVROLET CORVETTE Coupe 2004 - 2017 6.0 ( LS2 ) 298 kW / 405
CHEVROLET CORVETTE Coupe 2008 - 2017 6.2 ( LS3 ) 321 kW / 437
CHEVROLET CRUZE Hatchback 2011 - 2017 1.8 LPG ( F18D4 ) 104 kW / 141
CHEVROLET CRUZE Hatchback 2011 - 2017 2.0 CDI ( Z 20 D1 ) 120 kW / 163
CHEVROLET CRUZE Hatchback 2011 - 2017 1.8 ( F18D4 ) 104 kW / 141
CHEVROLET CRUZE Hatchback 2011 - 2017 1.6 ( F16D4 ) 91 kW / 124
CHEVROLET CRUZE Sedan 2010 - 2017 2.0 CDI ( LNP, Z 20 D1 ) 120 kW / 163
CHEVROLET CRUZE Sedan 2009 - 2017 1.6 ( F16D4, LDE ) 91 kW / 124
CHEVROLET CRUZE Sedan 2009 - 2017 1.6 ( F16D3, LXT, LXV ) 80 kW / 109
CHEVROLET CRUZE Sedan 2009 - 2017 2.0 CDI ( Z 20 S1 ) 92 kW / 125
CHEVROLET CRUZE Sedan 2009 - 2017 1.6 ( F16D4 ) 83 kW / 113
CHEVROLET CRUZE Sedan 2009 - 2017 1.8 ( 2H0, F18D4 ) 104 kW / 141
CHEVROLET CRUZE Sedan 2009 - 2017 2.0 CDI ( Z 20 DMH, Z 20 S1 ) 110 kW / 150
CHEVROLET CRUZE Station Wagon 2012 - 2017 1.6 ( LDE ) 91 kW / 124
CHEVROLET CRUZE Station Wagon 2012 - 2017 1.8 ( 2H0 ) 104 kW / 141
CHEVROLET CRUZE Station Wagon 2012 - 2017 2.0 TD ( LNP ) 120 kW / 163
CHEVROLET EPICA Sedan 2007 - 2017 2.0 D ( Z 20 S ) 110 kW / 150
CHEVROLET EPICA Sedan 2006 - 2017 2.0 ( X 20 D1 ) 105 kW / 144
CHEVROLET EPICA Sedan 2006 - 2017 2.5 ( LF4 ) 115 kW / 156
CHEVROLET MALIBU Sedan 2012 - 2017 2.4 ( LE9 ) 123 kW / 167
CHEVROLET SILVERADO 1500 2007 - 2017 5.3 AWD ( LH6 ) 232 kW / 316
CHEVROLET SPARK 2010 - 2017 1.0 ( B10D1 ) 50 kW / 68
CHEVROLET SPARK 2010 - 2017 1.2 ( B12D1, LMU ) 60 kW / 82
CHEVROLET SPARK 2010 - 2017 1.2 LPG ( B12D1, LMU ) 60 kW / 82
CHEVROLET SPARK 2010 - 2017 1.0 LPG ( B10D1 ) 50 kW / 68
INFINITI EX 2008 - 2017 35 ( VQ35HR ) 221 kW / 301
INFINITI FX 2008 - 2017 50 AWD ( VK50VE ) 287 kW / 390
INFINITI G Cabrio 2010 - 2017 37 ( VQ37VHR ) 235 kW / 320
INFINITI G Coupe 2010 - 2017 37 ( VQ37VHR ) 235 kW / 320
INFINITI G Coupe 2007 - 2017 37 ( VQ37VHR ) 243 kW / 330
INFINITI G Sedan 2008 - 2017 37 ( VQ37VHR ) 243 kW / 330
INFINITI G Sedan 2008 - 2017 37 X ( VQ37VHR ) 235 kW / 320
INFINITI G Sedan 2008 - 2017 37 ( VQ37VHR ) 235 kW / 320
INFINITI M 2010 - 2017 37 ( VQ37VHR ) 235 kW / 320
NISSAN 370 Z Coupe 2009 - 2017 3.7 ( VQ37HR ) 243 kW / 330
NISSAN 370 Z Coupe 2009 - 2017 3.7 ( VQ37VHR ) 241 kW / 328
NISSAN 370 Z Roadster Cabrio 2010 - 2017 3.7 ( VQ37VHR ) 241 kW / 328
NISSAN 370 Z Roadster Cabrio 2010 - 2017 3.7 ( VQ37VHR ) 243 kW / 330
NISSAN GT-R Coupe 2011 - 2017 3.8 V6 ( VR38DETT ) 390 kW / 530
NISSAN GT-R Coupe 2009 - 2017 3.8 V6 ( VR38DETT ) 357 kW / 486
NISSAN GT-R Coupe 2012 - 2017 3.8 V6 ( VR38DETT ) 404 kW / 550
NISSAN MURANO 2008 - 2017 3.5 4x4 ( VQ35DE ) 188 kW / 256
NISSAN MURANO 2010 - 2017 2.5 dCi 4x4 ( YD25DDTi ) 140 kW / 190
NISSAN NAVARA Kamyonet 2010 - 2017 2.5 dCi ( YD25DDTi ) 140 kW / 190
NISSAN NAVARA Kamyonet 2010 - 2017 3.0 dCi ( V9X ) 170 kW / 231
NISSAN NAVARA Kamyonet 2009 - 2017 2.5 dCi 4WD ( YD25DDTi ) 140 kW / 190
NISSAN NAVARA Kamyonet 2010 - 2017 3.0 dCi 4WD ( V9X ) 170 kW / 231
NISSAN PATHFINDER 2010 - 2017 2.5 dCi 4WD ( YD25DDTi ) 140 kW / 190
NISSAN PATHFINDER 2010 - 2017 3.0 dCi ( V9X ) 170 kW / 231
OPEL AMPERA 2011 - 2017 EV 150 ( A 14 XFL ) 111 kW / 151
OPEL ANTARA 2010 - 2017 3.0 ( A 30 XH ) 190 kW / 258
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.4 ( A 24 XE ) 123 kW / 167
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.4 4x4 ( A 24 XE ) 123 kW / 167
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.2 CDTi ( A 22 DM ) 120 kW / 163
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.2 CDTi 4x4 ( A 22 DM ) 120 kW / 163
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.2 CDTi 4x4 ( A 22 DMH ) 135 kW / 184
OPEL ANTARA 2006 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( Z 20 DMH, Z 20 S ) 110 kW / 150
OPEL ANTARA 2007 - 2017 2.4 4x4 ( Z 24 XE ) 103 kW / 140
OPEL ANTARA 2007 - 2017 3.2 V6 ( 10 HM, Z 32 SEE ) 167 kW / 227
OPEL ANTARA 2008 - 2017 2.0 CDTI ( Z 20 DM ) 93 kW / 127
OPEL ANTARA 2008 - 2017 2.4 ( Z 24 XE ) 103 kW / 140
OPEL ANTARA 2006 - 2017 2.0 CDTI ( Z 20 DMH, Z 20 S ) 110 kW / 150
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2012 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT, B 16 SHL ) 125 kW / 170
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2012 - 2017 2.0 ( A 20 NFT, B 20 NFT ) 206 kW / 280
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ ) 81 kW / 110
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTF, A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 101
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.6 ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ASTRA Hatchback 2011 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ASTRA Hatchback 2010 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTF, A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL ASTRA Hatchback 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Hatchback 2012 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT, B 16 SHL ) 125 kW / 170
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.4 ( A 14 XEL ) 64 kW / 87
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 100
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.6 ( A 16 XER, B 16 XER ) 85 kW / 115
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.3 CDTI ( A 13 DTE ) 70 kW / 95
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ ) 81 kW / 110
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTR ) 92 kW / 125
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL ASTRA Sedan 2012 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA Sedan 2012 - 2017 1.6 ( A 16 XER, B 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL ASTRA Sedan 2012 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Sedan 2012 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT ) 125 kW / 170
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2012 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT, B 16 SHL ) 125 kW / 170
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTF, A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 101
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.6 ( A 16 XER, B 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.3 CDTI ( A 13 DTE ) 70 kW / 95
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ ) 81 kW / 110
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTR ) 92 kW / 125
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTL, A 17 DTN ) 74 kW / 101
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2011 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL INSIGNIA Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Hatchback 2010 - 2017 2.0 E85 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Hatchback 2011 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NFT ) 184 kW / 250
OPEL INSIGNIA Hatchback 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Hatchback 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Hatchback 2013 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTE ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Hatchback 2013 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 120 kW / 163
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 1.6 ( A 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.8 V6 Turbo 4x4 ( A 28 NET ) 191 kW / 260
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTC, A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DT, A 20 DTJ ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Hatchback 2013 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT ) 125 kW / 170
OPEL INSIGNIA Hatchback 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Hatchback 2012 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTE ) 88 kW / 120
OPEL INSIGNIA Hatchback 2009 - 2017 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 ( A 28 NER ) 239 kW / 325
OPEL INSIGNIA Hatchback 2010 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Hatchback 2009 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Hatchback 2013 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 120 kW / 163
OPEL INSIGNIA Sedan 2013 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 120 kW / 163
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sedan 2009 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sedan 2010 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sedan 2013 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 120 kW / 163
OPEL INSIGNIA Sedan 2009 - 2017 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 ( A 28 NER ) 239 kW / 325
OPEL INSIGNIA Sedan 2012 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTE ) 88 kW / 120
OPEL INSIGNIA Sedan 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sedan 2013 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT ) 125 kW / 170
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 1.6 ( A 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.8 V6 Turbo 4x4 ( A 28 NET ) 191 kW / 260
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTC, A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DT, A 20 DTJ ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sedan 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sedan 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sedan 2011 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NFT ) 184 kW / 250
OPEL INSIGNIA Sedan 2013 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTE ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Turbo E85 ( A 20 NFT, A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sedan 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2011 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NFT ) 184 kW / 250
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2010 - 2017 2.0 E85 Turbo ( A 20 NFT, A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2013 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 120 kW / 163
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2013 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT ) 125 kW / 170
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2012 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTE ) 88 kW / 120
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2009 - 2017 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 ( A 28 NER ) 239 kW / 325
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2010 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2009 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2013 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 120 kW / 163
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2013 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTE ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 1.6 ( A 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.8 V6 Turbo 4x4 ( A 28 NET ) 191 kW / 260
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTC, A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DT, A 20 DTJ ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL MOKKA 2012 - 2017 1.4 4x4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL MOKKA 2012 - 2017 1.6 ( A 16 XER, B 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL MOKKA 2012 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL MOKKA 2012 - 2017 1.7 CDTI 4x4 ( A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL MOKKA 2013 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XEL ) 88 kW / 120
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DT, Y 20 DTJ, Z 20 DTJ ) 96 kW / 130
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XEL ) 85 kW / 115
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.6 CNG ( A 16 XNT, B 16 XNT ) 110 kW / 150
OPEL ZAFIRA TOURER 2013 - 2017 1.6 CDTI ( B 16 DTH ) 100 kW / 136
OPEL ZAFIRA TOURER 2013 - 2017 2.0 BiTurbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 194
OPEL ZAFIRA TOURER 2012 - 2017 1.6 SIDI ( A 16 XHT ) 125 kW / 170
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 t BioPower ( A 20 NFT ) 162 kW / 220
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 Turbo XWD ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 t BioPower XWD ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.8 Turbo V6 XWD ( A 28 NER ) 221 kW / 301
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 TiD ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 TTiD XWD ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
SAAB 9-5 Sedan 2010 - 2012 2.0 TTiD ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
TESLA ROADSTER Cabrio 2008 - 2017 Electric 185 kW / 252
Marka Numara
FEBI 32600
FEBI 32605
SWAG 20932600
SWAG 20932605
VAICO V600133
VAICO V600131
VAICO V600132
VAICO V600134
VAICO V600135
Marka Numara
BMW / MINI / LAND ROVER 83220024359
BMW / MINI / LAND ROVER 83220026922
BMW / MINI / LAND ROVER 83220397114
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403248
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403249
BMW / MINI / LAND ROVER 83229407858
BMW / MINI / LAND ROVER 83220002121
BMW / MINI / LAND ROVER 83222167720
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403249SK
BMW / MINI / LAND ROVER 83220432807
BMW / MINI / LAND ROVER 83220397114SK
BMW / MINI / LAND ROVER 83220142156
BMW / MINI / LAND ROVER 83220024359SK
BMW / MINI / LAND ROVER DEXRONVI
BMW / MINI / LAND ROVER 83229407859
BMW / MINI / LAND ROVER 81229407738
BMW / MINI / LAND ROVER 81339400272
BMW / MINI / LAND ROVER 81229400275
BMW / MINI / LAND ROVER 83229415976
BMW / MINI / LAND ROVER 83229415976SK
BMW / MINI / LAND ROVER VOITHH5563353X
BMW / MINI / LAND ROVER 81229400275S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83220432807S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403249S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403248S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83229407858S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83229415976S1
BMW / MINI / LAND ROVER 81229407738S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83229407859S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83220397114S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83220142156S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83220024359S1
BMW / MINI / LAND ROVER 81339400272S1
BMW / MINI / LAND ROVER 83222167718
BMW / MINI / LAND ROVER 81229407558
MERCEDES / SMART 0019896903S1
MERCEDES / SMART 23641
OPEL 1940184
OPEL 1940185
OPEL 1940712
OPEL 1940700
OPEL 1940185SK
OPEL 13324823
OPEL 13324825
OPEL 13335259
OPEL 13335363
OPEL 32025038
OPEL 8792673
OPEL 95599588
OPEL 008792673
OPEL 013335363
OPEL 032025038
OPEL 08792673
OPEL 013324823
OPEL 013335259
OPEL 01940700
OPEL 013324825
OPEL 01940184
OPEL 01940712
OPEL 095599588