TRİGER KAYIŞI

TRİGER KAYIŞI

TRİGER KAYIŞI IVECO - VT039

  • Orijinal Parça
  • Marka: IVECO
  • Stok Kodu: VT039

VT039 Stok kodlu TRİGER KAYIŞI IVECO markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Marka Numara
BEHR HELLA SERVICE 8MP376805861
BEHR HELLA SERVICE 9XR376817191
DAYCO 94265
HELLA 9XR376817191
HELLA 8MP376805861
JP GROUP 4112104709
QUINTON HAZELL QTB286
QUINTON HAZELL MTB286
Marka Numara
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 081654
CITROEN 96056183
CITROEN 96201309
CITROEN 9604964880
CITROEN 340375
CITROEN 93013344
CITROEN 90013344
CITROEN 96049648
CITROEN 81654
CITROEN 1201C5
CITROEN 1201A7
CITROEN 96047088
CITROEN 120154
CITROEN 120155
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 71739918
FIAT / LANCIA 9604964880
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9629110980
FIAT / LANCIA 9604708880
FIAT / LANCIA 97535002
FIAT / LANCIA 9400816549E9
LADA 083037
NISSAN 83037
PEUGEOT 1201C5
PEUGEOT 083014
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 96201309
PEUGEOT 81654
PEUGEOT 1201A7
PEUGEOT 120154
PEUGEOT 120155
PEUGEOT 082117