TRİGER KAYIŞ SETİ SU POMPALI

TRİGER KAYIŞ SETİ SU POMPALI

TRİGER KAYIŞ SETİ SU POMPALI FIAT / LANCIA - 9467625680

  • Orijinal Parça
  • Marka: FIAT / LANCIA
  • Stok Kodu: 9467625680

9467625680 Stok kodlu TRİGER KAYIŞ SETİ SU POMPALI FIAT / LANCIA markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Marka Numara
BREDA LORETT KCD0112
DAYCO KTB119
FEBI 11106
FEBI 45110
HUTCHINSON KH28
SASIC 1750004
SNR KD45909
SWAG 99020048
SWAG 62945110
Marka Numara
CITROEN 083153
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 081654
CITROEN 0831R0
CITROEN 083122
CITROEN 083111
CITROEN 083152
CITROEN 831R0
CITROEN 9400831119
CITROEN 081654S
CITROEN 81654S1
CITROEN 81654S
CITROEN 081654S1
CITROEN 1611898480
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400831119
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9400816549S
FIAT / LANCIA 9667625680
FIAT / LANCIA 71773300S1
FIAT / LANCIA 9667625680S1
FIAT / LANCIA 9467625680S1
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 083122
PEUGEOT 083153
PEUGEOT 831R0
PEUGEOT 83152
PEUGEOT 081654S
PEUGEOT 81654S1
PEUGEOT 81654S
PEUGEOT 081654S1
PEUGEOT 1611898480