PABUÇLU BALATA TAKIM

PABUÇLU BALATA TAKIM

PABUÇLU BALATA TAKIM FIAT / LANCIA - 98845069

  • Orijinal Parça
  • Marka: FIAT / LANCIA
  • Stok Kodu: 98845069

98845069 Stok kodlu PABUÇLU BALATA TAKIM FIAT / LANCIA markadır, bu parça FIAT MAREA Hatchback, FIAT PALIO Hatchback, FIAT ALBEA Sedan, FIAT DOBLO Koltuklu, FIAT DOBLO Cargo Camlıvan, FIAT STRADA Kamyonet, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
FIAT ALBEA Sedan 1998 - 2009 1.0 45 kW / 61
FIAT ALBEA Sedan 1998 - 2009 1.2 ( 178 B5.000 ) 54 kW / 73
FIAT ALBEA Sedan 1998 - 2009 1.6 16V ( 178 B3.000 ) 78 kW / 106
FIAT ALBEA Sedan 2007 - 2017 1.3 JTD ( 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT ALBEA Sedan 1996 - 2009 1.4 ( 178 B2.000 ) 51 kW / 69
FIAT ALBEA Sedan 1996 - 2009 1.4 KAT ( 178 B2.016 ) 51 kW / 69
FIAT ALBEA Sedan 2001 - 2009 1.2 ( 178 C4.066, 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT ALBEA Sedan 2000 - 2009 1.6 ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT ALBEA Sedan 2001 - 2009 1.2 ( 188 A5.000 ) 59 kW / 80
FIAT ALBEA Sedan 2003 - 2009 1.3 JTD ( 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2002 - 2017 1.6 Natural Power ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2003 - 2017 1.9 JTD ( 223 A7.000, 223 B1.000 ) 77 kW / 105
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2004 - 2006 1.3 JTD 16V ( 188 A8.000, 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2001 - 2017 1.6 16V ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2001 - 2017 1.9 JTD ( 182 B9.000 ) 74 kW / 100
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2001 - 2017 1.2 ( 223 A5.000 ) 48 kW / 65
FIAT DOBLO Cargo Camlıvan 2001 - 2017 1.9 D ( 223 A6.000 ) 46 kW / 63
FIAT DOBLO Koltuklu 2001 - 2017 1.2 ( 223 A5.000 ) 48 kW / 65
FIAT DOBLO Koltuklu 2001 - 2017 1.9 D ( 223 A6.000 ) 46 kW / 63
FIAT DOBLO Koltuklu 2003 - 2017 1.9 JTD ( 223 A7.000, 223 B1.000 ) 77 kW / 105
FIAT DOBLO Koltuklu 2001 - 2017 1.9 JTD ( 182 B9.000, 223 B2.000 ) 74 kW / 100
FIAT DOBLO Koltuklu 2001 - 2017 1.6 16V ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT DOBLO Koltuklu 2002 - 2017 1.6 Natural Power ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT MAREA Hatchback 1998 - 2017 1.2 ( 176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000 ) 54 kW / 73
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.6 16V ( 178 B3.000 ) 74 kW / 100
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.0 45 kW / 61
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.4 ( 178 B2.000 ) 51 kW / 69
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.4 KAT ( 178 B2.016 ) 51 kW / 69
FIAT STRADA Kamyonet 2010 - 2017 1.3 D Multijet ( 199 B1.000 ) 70 kW / 95
Marka Numara
CIFAM 153078
ETF 090551
FRI-TECH 1034102
LPR 08650
METELLI 530078
REMSA 417601
ROADHOUSE 417601
TRISCAN 810015014
TRUSTING 034102
TRW GS8708
Marka Numara
FIAT / LANCIA 77362454
FIAT / LANCIA 77362453
FIAT / LANCIA 7082149
FIAT / LANCIA 77362452
FIAT / LANCIA 98845054
FIAT / LANCIA 7078585
FIAT / LANCIA 7081572
FIAT / LANCIA 7083041
FIAT / LANCIA 46813923
FIAT / LANCIA 46813924