DİREKSİYON KOLONU

DİREKSİYON KOLONU

DİREKSİYON KOLONU FIAT / LANCIA - 77365209

  • Orijinal Parça
  • Marka: FIAT / LANCIA
  • Stok Kodu: 77365209

77365209 Stok kodlu DİREKSİYON KOLONU FIAT / LANCIA markadır, bu parça FIAT 500 Hatchback, FIAT 500 C Cabrio, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
FIAT 500 C Cabrio 2009 - 2017 1.2 ( 169 A4.000 ) 51 kW / 69
FIAT 500 C Cabrio 2009 - 2017 1.3 D Multijet ( 169 A1.000 ) 55 kW / 75
FIAT 500 C Cabrio 2009 - 2017 1.4 ( 169 A3.000 ) 74 kW / 100
FIAT 500 C Cabrio 2009 - 2017 1.3 D Multijet ( 199 B1.000 ) 70 kW / 95
FIAT 500 C Cabrio 2012 - 2017 0.9 ( 312 A4.000 ) 48 kW / 65
FIAT 500 Hatchback 2007 - 2017 1.2 ( 169 A4.000 ) 51 kW / 69
FIAT 500 Hatchback 2007 - 2017 1.4 ( 169 A3.000 ) 74 kW / 100
FIAT 500 Hatchback 2007 - 2017 1.3 D Multijet ( 169 A1.000 ) 55 kW / 75
FIAT 500 Hatchback 2009 - 2017 1.3 D Multijet ( 199 B1.000 ) 70 kW / 95
FIAT 500 Hatchback 2012 - 2017 0.9 ( 312 A4.000 ) 48 kW / 65
Marka Numara
ERA Benelux ESC3038
QUINTON HAZELL QSRC127
SPIDAN 54564
SPIDAN 52634
SPIDAN 54762
TRW JCR252
TRW JCR438
ZF LENKSYSTEME 5962000002
ZF LENKSYSTEME 8002120
ZF PARTS 8002120
Marka Numara
FIAT / LANCIA 77365506
FIAT / LANCIA 77365684
FIAT / LANCIA 735451732
FIAT / LANCIA 735451736
FIAT / LANCIA 735501076
FIAT / LANCIA 735491801
FIAT / LANCIA 735501080
FIAT / LANCIA 77365505
FIAT / LANCIA 735491805
FIAT / LANCIA 77365208
FIAT / LANCIA 77366045
FIAT / LANCIA 77364695
FIAT / LANCIA 935451736
FIAT / LANCIA 77364668
FIAT / LANCIA 0000735451736
FIAT / LANCIA 73549179
FIAT / LANCIA 73545173
FIAT / LANCIA 73550107
FIAT / LANCIA 0000735448070
RENAULT / DACIA 8200442177
RENAULT / DACIA 8200035272