CAM MEKANİZMASI

CAM MEKANİZMASI FIAT / LANCIA - 51827394

  • Orijinal Parça
  • Marka: FIAT / LANCIA
  • Stok Kodu: 51827394

51827394 Stok kodlu CAM MEKANİZMASI FIAT / LANCIA markadır, bu parça FIAT BRAVO Hatchback, LANCIA DELTA, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2017 1.9 D Multijet ( 192 A8.000 ) 88 kW / 120
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2017 1.9 D Multijet ( 937 A5.000 ) 110 kW / 150
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2017 1.4 ( 192 B2.000 ) 66 kW / 90
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2017 1.4 T-Jet ( 198 A4.000 ) 88 kW / 120
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2017 1.4 T-Jet ( 198 A1.000 ) 110 kW / 150
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2017 1.6 D Multijet ( 198 A3.000, 844 A3.000 ) 77 kW / 105
FIAT BRAVO Hatchback 2008 - 2017 1.6 D Multijet ( 198 A2.000 ) 88 kW / 120
FIAT BRAVO Hatchback 2008 - 2017 1.4 16V ( 198 A7.000 ) 103 kW / 140
FIAT BRAVO Hatchback 2008 - 2017 1.6 D Multijet ( 198 A6.000 ) 66 kW / 90
FIAT BRAVO Hatchback 2006 - 2017 1.9 D Multijet ( 192 A1.000, 192 B4.000 ) 85 kW / 116
FIAT BRAVO Hatchback 2009 - 2017 1.4 LPG ( 192 B2.000 ) 66 kW / 90
FIAT BRAVO Hatchback 2008 - 2017 2.0 D Multijet ( 198 A8.000, 844 A2.000 ) 120 kW / 163
FIAT BRAVO Hatchback 2008 - 2017 1.6 D Multijet ( 955 A4.000 ) 85 kW / 115
FIAT BRAVO Hatchback 2007 - 2008 1.9 D Multijet ( 192 B5.000 ) 66 kW / 90
FIAT BRAVO Hatchback 2008 - 2017 2.0 D Multijet ( 198 A5.000 ) 121 kW / 165
LANCIA DELTA 2010 - 2014 1.4 16V ( 198 A7.000 ) 103 kW / 140
LANCIA DELTA 2011 - 2014 1.4 Bifuel ( 198 A4.000 ) 88 kW / 120
LANCIA DELTA 2008 - 2014 1.6 D Multijet ( 955 A4.000 ) 85 kW / 116
LANCIA DELTA 2011 - 2014 1.6 D Multijet ( 944 A 3.000 ) 77 kW / 105
LANCIA DELTA 2008 - 2014 2.0 D Multijet ( 844 A2.000 ) 120 kW / 163
LANCIA DELTA 2008 - 2014 1.4 ( 198 A4.000 ) 88 kW / 120
LANCIA DELTA 2008 - 2014 1.4 ( 198 A1.000 ) 110 kW / 150
LANCIA DELTA 2008 - 2014 1.6 D Multijet ( 198 A2.000 ) 88 kW / 120
LANCIA DELTA 2009 - 2014 1.9 D Multijet ( 844 A1.000 ) 140 kW / 190
LANCIA DELTA 2008 - 2014 2.0 D Multijet ( 198 A5.000, 198 A8.000 ) 121 kW / 165
LANCIA DELTA 2009 - 2014 1.8 ( 939 B1.000 ) 147 kW / 200
Marka Numara
ACROLCAR 011907
ERA 490109
LECOY WFT250L
LUCAS ELECTRICAL WRL2170L
MAGNETI MARELLI 350103651000
VALEO 850738
VAN WEZEL 1729261
Marka Numara
FIAT / LANCIA 51836460
FIAT / LANCIA 51830254
FIAT / LANCIA 51909796
FIAT / LANCIA 51779569
FIAT / LANCIA 51829141
FIAT / LANCIA 51779568
FIAT / LANCIA 51827393
FIAT / LANCIA 51943449