AKS RULMAN KİTİ

AKS RULMAN KİTİ

AKS RULMAN KİTİ FIAT / LANCIA - 60815883

  • Orijinal Parça
  • Marka: FIAT / LANCIA
  • Stok Kodu: 60815883

60815883 Stok kodlu AKS RULMAN KİTİ FIAT / LANCIA markadır, bu parça ALFA ROMEO 155, FIAT PANDA, FIAT TIPO, LANCIA DELTA, FIAT TEMPRA Sedan, FIAT TEMPRA Station (SW), FIAT PUNTO Cabrio, ALFA ROMEO 145, ALFA ROMEO 146, FIAT BRAVA Hatchback, FIAT BRAVO Hatchback, FIAT MAREA Sedan, FIAT MAREA Station (SW), FIAT MAREA Hatchback, FIAT PALIO Hatchback, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
ALFA ROMEO 145 1994 - 1996 1.7 i.e. 16V ( AR 33401 ) 95 kW / 129
ALFA ROMEO 145 1994 - 1996 1.6 i.e. ( AR 33201 ) 76 kW / 103
ALFA ROMEO 145 1994 - 1996 1.4 i.e. ( AR 33501 ) 66 kW / 90
ALFA ROMEO 145 1994 - 1999 1.9 TD ( AR 33601, AR 67501 ) 66 kW / 90
ALFA ROMEO 145 1995 - 2001 2.0 16V T.S. ( AR 67204 ) 110 kW / 150
ALFA ROMEO 145 1996 - 2001 1.4 i.e. 16V T.S. ( AR 33503, AR 38501 ) 76 kW / 103
ALFA ROMEO 145 1996 - 2001 1.6 i.e. 16V T.S. ( AR 38201, AR 67601 ) 88 kW / 120
ALFA ROMEO 145 1996 - 1998 1.8 i.e. 16V T.S. ( AR 38401, AR 67106, AR 67199 ) 103 kW / 140
ALFA ROMEO 145 1998 - 2001 1.8 i.e. 16V ( AR 32201 ) 106 kW / 144
ALFA ROMEO 145 1998 - 2001 2.0 16V Quadrifoglio ( AR 32301 ) 114 kW / 155
ALFA ROMEO 145 1999 - 2001 1.9 JTD ( AR 32302 ) 77 kW / 105
ALFA ROMEO 145 1997 - 2000 1.6 16V T.S. ( AR 32102 ) 82 kW / 112
ALFA ROMEO 146 1997 - 2000 1.6 16V T.S. ( AR 32102 ) 82 kW / 112
ALFA ROMEO 146 1999 - 2001 1.9 JTD ( AR 32302 ) 77 kW / 105
ALFA ROMEO 146 1998 - 2001 2.0 16V Quadrifoglio ( AR 32301 ) 114 kW / 155
ALFA ROMEO 146 1998 - 2001 1.8 i.e. 16V T.S. ( AR 32201 ) 106 kW / 144
ALFA ROMEO 146 1996 - 2001 1.4 i.e. 16V T.S. ( AR 33503, AR 38501 ) 76 kW / 103
ALFA ROMEO 146 1996 - 2001 1.6 i.e. 16V T.S. ( AR 38201, AR 67601 ) 88 kW / 120
ALFA ROMEO 146 1996 - 2001 1.8 i.e. 16V T.S. ( AR 38401, AR 67106 ) 103 kW / 140
ALFA ROMEO 146 1995 - 2001 2.0 16V T.S. ( AR 67204 ) 110 kW / 150
ALFA ROMEO 146 1994 - 1996 1.7 i.e. 16V ( AR 33401 ) 95 kW / 129
ALFA ROMEO 146 1994 - 1996 1.6 i.e. ( AR 33201 ) 76 kW / 103
ALFA ROMEO 146 1994 - 1996 1.4 i.e. ( AR 33501 ) 66 kW / 90
ALFA ROMEO 146 1994 - 1999 1.9 TD ( AR 33601, AR 67501 ) 66 kW / 90
ALFA ROMEO 155 1995 - 1997 2.0 T.S. 16V ( AR 67204, AR 67299 ) 110 kW / 150
ALFA ROMEO 155 1996 - 1997 1.7 T.S. 16V ( AR 67106 ) 103 kW / 140
ALFA ROMEO 155 1996 - 1997 1.6 16V T.S. ( AR 67601 ) 88 kW / 120
ALFA ROMEO 155 1993 - 1996 1.7 T.S. ( AR 67105 ) 85 kW / 115
ALFA ROMEO 155 1992 - 1997 1.8 T.S. ( AR 67402 ) 77 kW / 105
ALFA ROMEO 155 1992 - 1996 1.8 T.S. Sport ( AR 67101, AR 67102 ) 93 kW / 127
ALFA ROMEO 155 1992 - 1993 1.8 T.S. ( AR 67101 ) 95 kW / 129
ALFA ROMEO 155 1993 - 1997 1.9 TD ( AR 67501 ) 66 kW / 90
ALFA ROMEO 155 1992 - 1995 2.0 T.S. ( AR 67202 ) 104 kW / 141
ALFA ROMEO 155 1992 - 1993 2.0 T.S. ( AR 67201 ) 106 kW / 144
ALFA ROMEO 155 1992 - 1997 2.0 16V Turbo Q4 ( AR 67203 ) 137 kW / 186
ALFA ROMEO 155 1992 - 1997 2.0 16V Turbo Q4 ( AR 67203 ) 140 kW / 190
ALFA ROMEO 155 1992 - 1997 2.5 V6 ( AR 67302, AR 67303 ) 120 kW / 163
ALFA ROMEO 155 1992 - 1996 2.5 V6 ( AR 67301 ) 121 kW / 165
ALFA ROMEO 155 1993 - 1997 2.5 TD ( VM 07 B, VM 31 B ) 92 kW / 125
ALFA ROMEO 155 1993 - 1996 1.7 T.S. ( AR 67103 ) 83 kW / 113
FIAT ALBEA Sedan 1998 - 2009 1.0 45 kW / 61
FIAT ALBEA Sedan 1998 - 2009 1.2 ( 178 B5.000 ) 54 kW / 73
FIAT ALBEA Sedan 1998 - 2009 1.6 16V ( 178 B3.000 ) 78 kW / 106
FIAT ALBEA Sedan 2003 - 2009 1.3 JTD ( 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT ALBEA Sedan 1996 - 2009 1.4 ( 178 B2.000 ) 51 kW / 69
FIAT ALBEA Sedan 1996 - 2009 1.4 KAT ( 178 B2.016 ) 51 kW / 69
FIAT ALBEA Sedan 2001 - 2009 1.2 ( 178 C4.066, 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT ALBEA Sedan 2000 - 2009 1.6 ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT ALBEA Sedan 2001 - 2009 1.2 ( 188 A5.000 ) 59 kW / 80
FIAT ALBEA Sedan 2007 - 2009 1.4 ( 178 F3.011, 350 A1.000 ) 57 kW / 77
FIAT BRAVA Hatchback 2000 - 2001 1.9 JTD ( 182 B9.000 ) 74 kW / 100
FIAT BRAVA Hatchback 2000 - 2001 1.2 16V 80 ( 188 A5.000 ) 59 kW / 80
FIAT BRAVA Hatchback 1998 - 2001 1.9 JTD 105 ( 182 B4.000 ) 77 kW / 105
FIAT BRAVA Hatchback 1998 - 2002 1.2 16V 80 ( 182 B2.000 ) 60 kW / 82
FIAT BRAVA Hatchback 1995 - 1998 1.4 12 V ( 182 A3.000 ) 59 kW / 80
FIAT BRAVA Hatchback 1996 - 2001 1.9 TD 100 S ( 182 A7.000 ) 74 kW / 100
FIAT BRAVA Hatchback 1996 - 2001 1.9 TD 75 S ( 182 A8.000 ) 55 kW / 75
FIAT BRAVA Hatchback 1995 - 2001 1.9 D ( 160 A7.000 ) 48 kW / 65
FIAT BRAVA Hatchback 1996 - 2001 1.6 16V ( 182 A4.000 ) 76 kW / 103
FIAT BRAVA Hatchback 1995 - 2001 1.4 ( 182 A5.000 ) 55 kW / 75
FIAT BRAVA Hatchback 1995 - 2001 1.6 16V ( 182 A6.000 ) 66 kW / 90
FIAT BRAVA Hatchback 1995 - 2001 1.8 GT 16V ( 182 A2.000 ) 83 kW / 113
FIAT BRAVO Hatchback 1995 - 2001 1.4 ( 182 A5.000 ) 55 kW / 75
FIAT BRAVO Hatchback 1995 - 2001 1.6 16V ( 182 A6.000 ) 66 kW / 90
FIAT BRAVO Hatchback 1995 - 2001 1.8 GT ( 182 A2.000 ) 83 kW / 113
FIAT BRAVO Hatchback 1995 - 1998 2.0 HGT 20V ( 182 A1.000 ) 108 kW / 147
FIAT BRAVO Hatchback 1996 - 2001 1.6 16V ( 182 A4.000 ) 76 kW / 103
FIAT BRAVO Hatchback 1995 - 2001 1.9 D ( 160 A7.000 ) 48 kW / 65
FIAT BRAVO Hatchback 1995 - 2001 1.4 ( 182 A3.000 ) 59 kW / 80
FIAT BRAVO Hatchback 1996 - 2001 1.9 TD 100 S ( 182 A7.000 ) 74 kW / 100
FIAT BRAVO Hatchback 1996 - 2001 1.9 TD 75 S ( 182 A8.000 ) 55 kW / 75
FIAT BRAVO Hatchback 1998 - 2000 1.2 16V 80 ( 182 B2.000 ) 60 kW / 82
FIAT BRAVO Hatchback 1998 - 2001 2.0 HGT 20V ( 182 B7.000 ) 113 kW / 154
FIAT BRAVO Hatchback 1998 - 2001 1.9 JTD 105 ( 182 B4.000 ) 77 kW / 105
FIAT BRAVO Hatchback 2000 - 2001 1.2 16V 80 ( 188 A5.000 ) 59 kW / 80
FIAT BRAVO Hatchback 2000 - 2001 1.9 JTD ( 182 B9.000 ) 74 kW / 100
FIAT LINEA 2009 - 2017 1.6 D Multijet ( 198 A3.000 ) 77 kW / 105
FIAT LINEA 2007 - 2017 1.3 D Multijet ( 199 A3.000 ) 66 kW / 90
FIAT LINEA 2007 - 2017 1.4 ( 350 A1.000 ) 57 kW / 77
FIAT LINEA 2007 - 2017 1.4 T-Jet ( 198 A4.000 ) 88 kW / 120
FIAT LINEA 2009 - 2017 1.3 D Multijet ( 199 A3.000 ) 70 kW / 95
FIAT LINEA 2008 - 2017 1.6 80 kW / 109
FIAT LINEA 2008 - 2017 1.9 16V 94 kW / 128
FIAT MAREA Hatchback 1998 - 2017 1.2 ( 176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000 ) 54 kW / 73
FIAT MAREA Sedan 1998 - 2002 1.2 16V ( 182 B2.000 ) 60 kW / 82
FIAT MAREA Sedan 2001 - 2002 1.9 JTD 110 ( 186 A6.000 ) 81 kW / 110
FIAT MAREA Sedan 1999 - 2001 1.9 JTD 105 ( 182 B4.000 ) 77 kW / 105
FIAT MAREA Sedan 1999 - 2002 2.4 JTD 130 ( 185 A6.000, 839 A5.000 ) 96 kW / 130
FIAT MAREA Sedan 1999 - 2001 2.0 155 20V ( 182 B7.000 ) 113 kW / 154
FIAT MAREA Sedan 1996 - 2002 1.4 80 12V ( 182 A3.000 ) 59 kW / 80
FIAT MAREA Sedan 1996 - 2002 1.6 100 16V ( 182 A4.000 ) 76 kW / 103
FIAT MAREA Sedan 1996 - 2002 1.8 115 16V ( 182 A2.000 ) 83 kW / 113
FIAT MAREA Sedan 1996 - 1999 2.0 150 20V ( 182 A1.000 ) 108 kW / 147
FIAT MAREA Sedan 1996 - 2002 1.9 TD 75 ( 182 A8.000 ) 55 kW / 75
FIAT MAREA Sedan 1996 - 2002 1.9 TD 100 ( 182 A7.000 ) 74 kW / 100
FIAT MAREA Sedan 1996 - 1999 2.4 TD 125 ( 185 A2.000 ) 91 kW / 125
FIAT MAREA Sedan 2000 - 2002 1.6 SX ( 182 B5.098 ) 72 kW / 98
FIAT MAREA Sedan 1999 - 2002 1.6 100 16V Bipower ( 185 A3.000, 186 A4.000 ) 76 kW / 103
FIAT MAREA Sedan 2001 - 2002 2.0 150 20V ( 185 A8.000 ) 110 kW / 150
FIAT MAREA Sedan 2000 - 2002 1.6 ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT MAREA Station (SW) 2001 - 2002 2.0 150 20V ( 185 A8.000 ) 110 kW / 150
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 2002 1.4 80 12V ( 182 A3.000 ) 59 kW / 80
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 2002 1.6 100 16V ( 182 A4.000 ) 76 kW / 103
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 2002 1.8 115 16V ( 182 A2.000 ) 83 kW / 113
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 1999 2.0 150 20V ( 182 A1.000 ) 108 kW / 147
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 2002 1.9 TD 75 ( 182 A8.000 ) 55 kW / 75
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 2002 1.9 TD 100 ( 182 A7.000, 182 B9.000 ) 74 kW / 100
FIAT MAREA Station (SW) 1996 - 1999 2.4 TD 125 ( 185 A2.000 ) 91 kW / 125
FIAT MAREA Station (SW) 1999 - 2002 1.9 JTD 105 ( 182 B4.000 ) 77 kW / 105
FIAT MAREA Station (SW) 1999 - 2002 2.4 JTD 130 ( 185 A6.000, 839 A5.000 ) 96 kW / 130
FIAT MAREA Station (SW) 1999 - 2003 2.0 155 20V ( 182 B7.000 ) 113 kW / 154
FIAT MAREA Station (SW) 2001 - 2002 1.9 JTD 110 ( 186 A6.000 ) 81 kW / 110
FIAT MAREA Station (SW) 1998 - 2002 1.2 16V ( 182 B2.000 ) 60 kW / 82
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.0 45 kW / 61
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.6 16V ( 178 B3.000 ) 74 kW / 100
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.4 ( 178 B2.000 ) 51 kW / 69
FIAT PALIO Hatchback 1996 - 2017 1.4 KAT ( 178 B2.016 ) 51 kW / 69
FIAT PALIO Hatchback 1997 - 2002 1.2 ( 178 B7.045, 178 C4.066, 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PALIO Hatchback 2004 - 2017 1.5 ( 178 E5.022 ) 62 kW / 84
FIAT PALIO Hatchback 1999 - 2000 1.2 ( 178 E2.000 ) 50 kW / 68
FIAT PALIO Station (SW) 2001 - 2017 1.2 ( 188 A5.000 ) 59 kW / 80
FIAT PALIO Station (SW) 2001 - 2017 1.9 JTD ( 188 A2.000 ) 59 kW / 80
FIAT PALIO Station (SW) 1996 - 2001 1.2 ( 178 B5.000 ) 54 kW / 73
FIAT PALIO Station (SW) 1996 - 2001 1.6 16V ( 178 B3.000 ) 74 kW / 100
FIAT PALIO Station (SW) 1996 - 2001 1.7 TD ( 176 A3.000 ) 51 kW / 70
FIAT PALIO Station (SW) 2001 - 2017 1.9 D ( 223 A6.000 ) 46 kW / 63
FIAT PALIO Station (SW) 2001 - 2017 1.2 ( 178 C4.066, 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PALIO Station (SW) 2001 - 2017 1.6 16V ( 182 B6.000 ) 76 kW / 103
FIAT PANDA 2010 - 2017 1.4 Natural Power ( 350 A1.000 ) 51 kW / 69
FIAT PANDA 2010 - 2017 1.2 LPG ( 169 A4.000 ) 51 kW / 69
FIAT PANDA 2010 - 2017 1.2 ( 169 A4.000 ) 51 kW / 69
FIAT PANDA 2010 - 2017 1.4 Natural Power ( 350 A1.000 ) 57 kW / 78
FIAT PANDA 2006 - 2017 1.4 ( 169 A3.000 ) 74 kW / 100
FIAT PANDA 2007 - 2009 1.2 Natural Power ( 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PANDA 2009 - 2017 1.2 LPG ( 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PANDA 2006 - 2017 1.3 D Multijet ( 169 A1.000, 169 A5.000 ) 55 kW / 75
FIAT PANDA 2004 - 2017 1.3 D Multijet 4x4 ( 188 A8.000, 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT PANDA 2004 - 2017 1.2 4x4 ( 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PANDA 2003 - 2017 1.1 ( 187 A1.000 ) 40 kW / 54
FIAT PANDA 2003 - 2017 1.2 ( 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PANDA 2003 - 2017 1.3 D Multijet ( 188 A8.000, 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT PUNTO Cabrio 1995 - 2000 60 1.2 ( 176 B1.000, 176 B4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PUNTO Cabrio 1994 - 2000 60 1.2 ( 176 A7.000 ) 43 kW / 58
FIAT PUNTO Cabrio 1994 - 1997 90 1.6 ( 176 A9.000 ) 65 kW / 88
FIAT PUNTO Cabrio 1997 - 2000 85 16V 1.2 ( 176 B9.000 ) 63 kW / 86
FIAT PUNTO Hatchback 1999 - 2017 1.9 DS 60 ( 188 A3.000 ) 44 kW / 60
FIAT PUNTO Hatchback 1999 - 2017 1.2 60 ( 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PUNTO Hatchback 1999 - 2017 1.2 16V 80 ( 188 A5.000 ) 59 kW / 80
FIAT PUNTO Hatchback 1999 - 2017 1.8 130 HGT ( 183 A1.000, 188 A6.000 ) 96 kW / 130
FIAT PUNTO Hatchback 1999 - 2017 1.9 JTD 80 ( 188 A2.000 ) 59 kW / 80
FIAT PUNTO Hatchback 2003 - 2017 1.4 ( 843 A1.000 ) 70 kW / 95
FIAT PUNTO Hatchback 2003 - 2017 1.2 Natural Power ( 188 A4.000 ) 44 kW / 60
FIAT PUNTO Hatchback 2003 - 2017 1.9 JTD ( 188 B2.000 ) 74 kW / 101
FIAT PUNTO Hatchback 2001 - 2017 1.9 JTD ( 188 A7.000 ) 63 kW / 86
FIAT PUNTO Hatchback 2003 - 2017 1.3 JTD 16V ( 188 A9.000 ) 51 kW / 70
FIAT PUNTO Van 1996 - 2000 1.1 ( 176 B2.000 ) 40 kW / 54
FIAT PUNTO Van 1996 - 2000 1.7 D ( 176 B3.000 ) 42 kW / 57
FIAT PUNTO Van 1996 - 2000 1.7 TD ( 176 A5.000 ) 52 kW / 71
FIAT TEMPRA Sedan 1990 - 1993 1.6 ( 159 A3.000, 159 B9.000 ) 63 kW / 86
FIAT TEMPRA Sedan 1992 - 1996 1.9 TD ( 160 B6.046 ) 59 kW / 80
FIAT TEMPRA Sedan 1990 - 1996 1.9 TD ( 160 A6.000, 160 D1.000 ) 66 kW / 90
FIAT TEMPRA Sedan 1992 - 1996 1.4 i.e. ( 160 A1.046, 836 A4.000 ) 51 kW / 69
FIAT TEMPRA Sedan 1992 - 1996 1.6 i.e. ( 159 A3.048, 835 C1.000 ) 55 kW / 75
FIAT TEMPRA Sedan 1990 - 1992 1.6 i.e. ( 159 A3.046 ) 57 kW / 78
FIAT TEMPRA Sedan 1992 - 1996 1.8 i.e. ( 159 A4.046 ) 77 kW / 105
FIAT TEMPRA Sedan 1990 - 1996 2.0 i.e. ( 159 A6.046 ) 83 kW / 113
FIAT TEMPRA Sedan 1994 - 1996 1.8 i.e. ( 836 A5.000 ) 74 kW / 101
FIAT TEMPRA Sedan 1993 - 1996 1.8 i.e. ( 835 C2.000 ) 76 kW / 103
FIAT TEMPRA Sedan 1993 - 1996 1.8 i.e. ( 835 C4.000 ) 66 kW / 90
FIAT TEMPRA Sedan 1994 - 1996 1.6 i.e. ( 159 B9.000 ) 66 kW / 90
FIAT TEMPRA Station (SW) 1994 - 1996 1.8 i.e. ( 836 A5.000 ) 74 kW / 101
FIAT TEMPRA Station (SW) 1993 - 1996 1.8 i.e. ( 835 C2.000 ) 76 kW / 103
FIAT TEMPRA Station (SW) 1993 - 1996 1.8 i.e. ( 835 C4.000 ) 66 kW / 90
FIAT TEMPRA Station (SW) 1994 - 1996 1.6 i.e. ( 159 B9.000 ) 66 kW / 90
FIAT TEMPRA Station (SW) 1992 - 1993 1.9 TD ( 160 B6.046 ) 59 kW / 80
FIAT TEMPRA Station (SW) 1991 - 1995 1.9 TD ( 160 A6.000, 160 D1.000 ) 66 kW / 90
FIAT TEMPRA Station (SW) 1992 - 1996 1.4 i.e. ( 160 A1.046, 836 A4.000 ) 51 kW / 69
FIAT TEMPRA Station (SW) 1992 - 1996 1.6 i.e. ( 159 A3.048, 835 C1.000 ) 55 kW / 75
FIAT TEMPRA Station (SW) 1990 - 1996 1.6 i.e. ( 159 A3.046, 835 C1.000 ) 57 kW / 78
FIAT TEMPRA Station (SW) 1992 - 1993 1.8 i.e. ( 159 A4.046 ) 77 kW / 105
FIAT TEMPRA Station (SW) 1991 - 1995 2.0 i.e. ( 159 A6.046 ) 83 kW / 113
FIAT TEMPRA Station (SW) 1990 - 1993 1.6 ( 159 A3.000 ) 63 kW / 86
FIAT TIPO 1991 - 1995 1.9 D ( 149 A1.000, 160 A7.000 ) 48 kW / 65
FIAT TIPO 1989 - 1992 1.8 i.e.16V Sport ( 160 A5.000 ) 100 kW / 136
FIAT TIPO 1990 - 1993 1.8 i.e. ( 159 A4.000 ) 81 kW / 110
FIAT TIPO 1989 - 1995 1.4 i.e. ( 159 A2.000 ) 57 kW / 78
FIAT TIPO 1987 - 1989 1.4 ( 160 A1.000, 160 A1.048 ) 52 kW / 71
FIAT TIPO 1992 - 1993 1.9 TD ( 160 B6.046 ) 59 kW / 80
FIAT TIPO 1990 - 1995 1.9 TD ( 160 A6.000, 160 A6.046, 160 D1.000 ) 66 kW / 90
FIAT TIPO 1989 - 1995 1.4 i.e. ( 160 A1.046, 836 A4.000 ) 51 kW / 70
FIAT TIPO 1992 - 1995 1.6 i.e. ( 159 A3.048, 835 C1.000 ) 55 kW / 75
FIAT TIPO 1990 - 1993 1.6 i.e. ( 159 A3.046 ) 57 kW / 78
FIAT TIPO 1988 - 1991 1.6 i.e. ( 149 C2.046 ) 66 kW / 90
FIAT TIPO 1993 - 1995 1.8 i.e. ( 835 C2.000 ) 76 kW / 103
FIAT TIPO 1990 - 1992 2.0 i.e. ( 159 A5.046 ) 80 kW / 109
FIAT TIPO 1990 - 1995 2.0 i.e. ( 159 A6.046 ) 83 kW / 113
FIAT TIPO 1993 - 1995 2.0 i.e. 16V Sport ( 836 A3.000 ) 102 kW / 139
FIAT TIPO 1991 - 1995 2.0 16V ( 160 A8.046 ) 107 kW / 146
FIAT TIPO 1994 - 1995 1.8 i.e. ( 159 A4.000, 836 A5.000 ) 74 kW / 101
FIAT TIPO 1993 - 1995 1.8 i.e. ( 835 C4.000 ) 66 kW / 90
FIAT TIPO 1990 - 1993 1.8 i.e. ( 159 A4.046 ) 77 kW / 105
FIAT TIPO 1988 - 1991 1.6 ( 160 A2.000 ) 61 kW / 83
FIAT TIPO 1988 - 1991 1.1 ( 160 A3.000 ) 41 kW / 56
FIAT TIPO 1988 - 1994 1.7 D ( 149 B4.000 ) 43 kW / 58
FIAT TIPO 1993 - 1995 1.8 i.e ( 836 A5.000 ) 71 kW / 97
LANCIA DELTA 1994 - 1999 1.9 TD ( 160 D1.000, 835 A4.000 ) 66 kW / 90
LANCIA DELTA 1994 - 1999 1.4 i.e. ( 160 A1.046, 836 A4.000 ) 51 kW / 69
LANCIA DELTA 1994 - 1999 1.8 i.e. ( 835 C4.000, 836 A6.000, 836 C4.000 ) 66 kW / 90
LANCIA DELTA 1993 - 1999 1.6 i.e. ( 835 C1.000 ) 55 kW / 75
LANCIA DELTA 1993 - 1999 1.8 i.e. ( 835 C2.000 ) 76 kW / 103
LANCIA DELTA 1993 - 1999 2.0 16V ( 836 A3.000 ) 102 kW / 139
LANCIA DELTA 1993 - 1999 2.0 16V Turbo ( 836 A2.000 ) 137 kW / 186
LANCIA DELTA 1996 - 1999 2.0 16V Turbo ( 175 A4.000 ) 142 kW / 193
LANCIA DELTA 1996 - 1999 1.6 i.e. ( 182 A6.000 ) 66 kW / 90
LANCIA DELTA 1996 - 1999 1.8 i.e. 16V ( 182 A2.000 ) 83 kW / 113
LANCIA DELTA 1996 - 1999 1.8 i.e. 16V GT ( 183 A1.000 ) 96 kW / 131
LANCIA DELTA 1996 - 1999 1.6 i.e. 16V ( 182 A4.000 ) 76 kW / 103
Marka Numara
BENDIX 050001B
FISPA 460106
FORMPART 14498020K
GSP 9230044
MAGNETI MARELLI 361111181922
MEYLE 2146453887
OPTIMAL 802330
QUINTON HAZELL QWB675
SIDAT 460106
SPIDAN 26697
TRISCAN 853010232
Marka Numara
ALFA ROMEO 51754192
ALFA ROMEO 71737613
ALFA ROMEO 60815883
ALFA ROMEO 0060815883
ALFA ROMEO 7603485
ALFA ROMEO 0046425959
ALFA ROMEO 0051754192
ALFA ROMEO 0071737613
ALFA ROMEO 60812195
ALFA ROMEO 60806443
ALFA ROMEO 71714477
ALFA ROMEO 71737612
ALFA ROMEO 71714476
CITROEN 373929
FIAT / LANCIA 71737613
FIAT / LANCIA 7603485
FIAT / LANCIA 51754192
FIAT / LANCIA 7688978
FIAT / LANCIA 7556102
FIAT / LANCIA 71714476
FIAT / LANCIA 71714477
FIAT / LANCIA 71737612
FIAT / LANCIA 46453887
FIAT / LANCIA 77137612
FIAT / LANCIA 55701534
FIAT / LANCIA 5174192
FIAT / LANCIA 7526622
OPEL 2064101
OPEL 422000
OPEL 422295
OPEL 13253556
OPEL 95511681
OPEL 95511684
OPEL 013253556
OPEL 0422000
OPEL 095511681
OPEL 0422295
OPEL 02064101
OPEL 095511684
PEUGEOT 374049
PEUGEOT 373929
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 803407643A