Eksantrik kayışı

Eksantrik kayışı

Eksantrik kayışı DAYCO - 94265

  • Eş Değer Parça
  • Marka: DAYCO
  • Stok Kodu: 94265

94265 Stok kodlu Eksantrik kayışı DAYCO markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Başlık Açıklama
diş sayısı 149
genişlik (mm) 25,4
Başlık Açıklama
diş sayısı 149
genişlik (mm) 25,4
Marka Numara
BOSCH 1987948812
BOSCH 1987948782
BOSCH 8812
CONTITECH HTD14199525M25
CONTITECH CT772
FEBI 11166
FLENNOR 4138V
FLENNOR 58149X1
GATES 5249XS
HUTCHINSON 149HTDP25
INA 5360109000
INA 536010910
LEMFÖRDER 800060181
LEMFÖRDER 1863201
LUCAS DIESEL KCB237
OPTIBELT ZRK1144
OPTIBELT HR58149X1
OPTIBELT HR76149X1
SWAG 99020032
TRISCAN 86455249XS
TRW 4853749
Marka Numara
CITROEN 081654
CITROEN 9604964880
CITROEN 340375
CITROEN 93013344
CITROEN 90013344
CITROEN 96049648
FIAT / LANCIA 71739918
FIAT / LANCIA 9604964880
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400816549E9
IVECO VT039
PEUGEOT 081654