PABUÇLU BALATA TAKIM

PABUÇLU BALATA TAKIM

PABUÇLU BALATA TAKIM DAIHATSU - 449587603

  • Orijinal Parça
  • Marka: DAIHATSU
  • Stok Kodu: 449587603

449587603 Stok kodlu PABUÇLU BALATA TAKIM DAIHATSU markadır, bu parça DAIHATSU FEROZA Soft Top, DAIHATSU FEROZA Hard Top, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
DAIHATSU FEROZA Hard Top 1988 - 1999 1.6 16V ( HDC ) 63 kW / 86
DAIHATSU FEROZA Hard Top 1988 - 1999 1.6 i 16V 4x4 ( HD-E ) 70 kW / 95
DAIHATSU FEROZA Soft Top 1988 - 1999 1.6 16V ( HDC ) 63 kW / 86
DAIHATSU FEROZA Soft Top 1988 - 1999 1.6 i 16V ( HD-E ) 70 kW / 95
Marka Numara
BREMBO S16501
FRI-TECH 1026335
LPR 05230
TRUSTING 026335
Marka Numara
DAIHATSU 0449587605000
DAIHATSU 0449587608000
DAIHATSU 0449587606000
DAIHATSU 0449587602
DAIHATSU 0449587601
DAIHATSU 0449587605
DAIHATSU 0449587603
DAIHATSU 0449587603000
DAIHATSU 0449587601000
DAIHATSU 0449587602000
DAIHATSU 0449587606
DAIHATSU 449587605
DAIHATSU 0449588000000
DAIHATSU 449587601
DAIHATSU 449587603000
DAIHATSU 449587605000
FIAT / LANCIA 5888146
FIAT / LANCIA 0000005882466
FIAT / LANCIA 0000009937788