VİDA

VİDA CITROEN - 692191

  • Orijinal Parça
  • Marka: CITROEN
  • Stok Kodu: 692191
  • Güncelleme Tarihi: 28.10.2019
19,92 TL + KDV 23,51 TL

692191 Stok kodlu VİDA CITROEN markadır, bu parça PEUGEOT 106, AUDI A8, AUDI A4 Sedan, AUDI A6 Sedan, AUDI A6 Avant SW, CITROEN XANTIA Hatchback, CITROEN XANTIA Station (SW), PEUGEOT 406 Sedan, AUDI A4 Avant SW, CITROEN SAXO, PEUGEOT 306 Hatchback, PEUGEOT 806, CITROEN EVASION, VW PASSAT Sedan, ROVER 100 / METRO, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
AUDI A4 Avant SW 1996 - 2001 2.6 ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A4 Avant SW 1996 - 1996 2.8 ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A4 Avant SW 1996 - 2001 2.6 quattro ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A4 Avant SW 1996 - 1996 2.8 quattro ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A4 Avant SW 1997 - 2001 2.4 ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A4 Avant SW 1997 - 2001 2.4 quattro ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A4 Avant SW 1997 - 2001 S4 quattro ( AGB, AZB ) 195 kW / 265
AUDI A4 Avant SW 2000 - 2001 RS4 quattro ( ASJ, AZR ) 280 kW / 380
AUDI A4 Avant SW 2001 - 2004 2.4 ( BDV ) 125 kW / 170
AUDI A4 Avant SW 1997 - 2001 2.4 ( AJG, AMM, APZ ) 120 kW / 163
AUDI A4 Avant SW 1997 - 2001 2.4 quattro ( APZ ) 120 kW / 163
AUDI A4 Avant SW 2001 - 2004 2.4 ( AMM ) 120 kW / 163
AUDI A4 Cabrio 2002 - 2005 2.4 ( AMM ) 120 kW / 163
AUDI A4 Cabrio 2002 - 2005 2.4 ( BDV ) 125 kW / 170
AUDI A4 Sedan 1997 - 2000 2.4 ( AJG, AMM, APZ ) 120 kW / 163
AUDI A4 Sedan 1997 - 2000 2.4 quattro ( APZ ) 120 kW / 163
AUDI A4 Sedan 1997 - 2001 S4 quattro ( AGB, AZB ) 195 kW / 265
AUDI A4 Sedan 1997 - 2000 2.4 ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A4 Sedan 1997 - 2000 2.4 quattro ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A4 Sedan 1996 - 2000 2.8 ( ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A4 Sedan 1996 - 2001 2.8 quattro ( ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A4 Sedan 1995 - 2000 2.6 ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A4 Sedan 1995 - 1997 2.8 ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A4 Sedan 1995 - 2000 2.6 quattro ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A4 Sedan 1995 - 1997 2.8 quattro ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A6 Avant SW 1994 - 1997 2.6 ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A6 Avant SW 1994 - 1997 2.8 ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A6 Avant SW 1994 - 1997 2.8 quattro ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A6 Avant SW 1995 - 1997 2.8 ( ACK ) 142 kW / 193
AUDI A6 Avant SW 1995 - 1997 2.8 quattro ( ACK ) 142 kW / 193
AUDI A6 Avant SW 1994 - 1997 2.6 quattro ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.8 quattro ( ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.4 ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.8 ( ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.4 quattro ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A6 Avant SW 1999 - 2005 2.7 T ( AJK ) 169 kW / 230
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.7 T quattro ( AJK, AZA ) 169 kW / 230
AUDI A6 Avant SW 1998 - 2005 2.4 ( ALW, ARN, ASM ) 100 kW / 136
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.4 ( AJG, AMM, APZ ) 120 kW / 163
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.4 quattro ( AJG, APZ ) 120 kW / 163
AUDI A6 Avant SW 1998 - 2001 2.4 quattro ( APC ) 115 kW / 156
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2000 2.8 ( AGE ) 132 kW / 180
AUDI A6 Avant SW 1999 - 2005 2.8 ( ATX ) 140 kW / 190
AUDI A6 Avant SW 1997 - 2005 2.4 ( APC ) 115 kW / 156
AUDI A6 Avant SW 2001 - 2005 2.4 ( BDV ) 125 kW / 170
AUDI A6 Avant SW 2001 - 2005 2.4 quattro ( BDV ) 125 kW / 170
AUDI A6 Avant SW 2001 - 2005 2.7 T quattro ( ARE, BES ) 184 kW / 250
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.4 ( APC ) 115 kW / 156
AUDI A6 Sedan 2001 - 2005 2.4 ( BDV ) 125 kW / 170
AUDI A6 Sedan 2001 - 2005 2.4 quattro ( BDV ) 125 kW / 170
AUDI A6 Sedan 2001 - 2005 2.7 T quattro ( ARE, BES ) 184 kW / 250
AUDI A6 Sedan 1997 - 2000 2.8 ( AGE ) 132 kW / 180
AUDI A6 Sedan 1999 - 2005 2.8 ( ATX ) 140 kW / 190
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.4 ( AJG, AMM, APZ ) 120 kW / 163
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.4 quattro ( AJG, APZ ) 120 kW / 163
AUDI A6 Sedan 1998 - 1999 2.4 quattro ( APC ) 115 kW / 156
AUDI A6 Sedan 1999 - 2001 2.8 quattro ( ATX ) 140 kW / 190
AUDI A6 Sedan 1998 - 2005 2.4 ( ALW, ARN, ASM ) 100 kW / 136
AUDI A6 Sedan 1999 - 2005 2.7 T ( AJK ) 169 kW / 230
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.7 T quattro ( AJK, AZA ) 169 kW / 230
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.4 ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.4 quattro ( AGA, ALF, AML, APS, ARJ ) 121 kW / 165
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.8 ( ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A6 Sedan 1997 - 2005 2.8 quattro ( ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A6 Sedan 1995 - 1997 2.8 quattro ( ACK ) 142 kW / 193
AUDI A6 Sedan 1995 - 1997 2.8 ( ACK ) 142 kW / 193
AUDI A6 Sedan 1994 - 1997 2.6 quattro ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A6 Sedan 1994 - 1997 2.8 quattro ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A6 Sedan 1994 - 1997 2.6 ( ABC ) 110 kW / 150
AUDI A6 Sedan 1994 - 1997 2.8 ( AAH, AEJ, AFC ) 128 kW / 174
AUDI A8 1994 - 1996 2.8 ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A8 1994 - 1996 2.8 quattro ( AAH ) 128 kW / 174
AUDI A8 1996 - 2002 2.8 ( ACK, ALG, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A8 1996 - 2002 2.8 quattro ( ACK, AMX, APR, AQD ) 142 kW / 193
AUDI A8 1995 - 1996 2.8 ( AEJ ) 120 kW / 163
AUDI A8 1995 - 1996 2.8 quattro ( AEJ ) 120 kW / 163
AUDI ALLROAD SW 2000 - 2005 2.7 T quattro ( ARE, BES ) 184 kW / 250
CITROEN BERLINGO Koltuklu 1999 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN BERLINGO Koltuklu 1998 - 2017 1.9 D 4WD ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN BERLINGO Koltuklu 1998 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN BERLINGO Panelvan 1999 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN BERLINGO Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI 90 4WD ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN BERLINGO Panelvan 1998 - 2017 1.9 D 70 4WD ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN BERLINGO Panelvan 1999 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN C15 Van 2000 - 2005 1.9 D ( WJX (DW8B) ) 44 kW / 60
CITROEN C4 Coupe 2004 - 2010 2.0 HDi ( RHR (DW10BTED4) ) 100 kW / 136
CITROEN C4 Coupe 2008 - 2011 2.0 HDi ( RHF (DW10BTED4) ) 103 kW / 140
CITROEN C4 Hatchback 2008 - 2011 2.0 HDi ( RHF (DW10BTED4) ) 103 kW / 140
CITROEN C4 Hatchback 2007 - 2008 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 81 kW / 110
CITROEN C4 Hatchback 2004 - 2011 2.0 HDi ( RHR (DW10BTED4) ) 100 kW / 136
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN C8 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN C8 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4) ) 79 kW / 107
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN EVASION 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPER Kamyonet 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPER Minibüs 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPER Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPER Panelvan 2001 - 2002 2.0 HDI ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPY Kamyonet 2003 - 2006 2.0 HDi 110 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Kamyonet 1999 - 2017 2.0 HDi 95 ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
CITROEN JUMPY Minibüs 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Minibüs 1999 - 2017 2.0 HDi 95 ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
CITROEN JUMPY Minibüs 1998 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN JUMPY Minibüs 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Panelvan 1999 - 2017 2.0 HDi 95 ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
CITROEN JUMPY Panelvan 1998 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN JUMPY Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN SAXO 1996 - 2001 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN SAXO 1996 - 2003 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 54
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1999 - 2003 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XANTIA Hatchback 1999 - 2003 2.0 HDI 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 2003 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 2003 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1999 - 2003 2.0 HDI 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1995 - 1998 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Station (SW) 1999 - 2003 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XANTIA Station (SW) 1995 - 1998 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 2003 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 2003 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Coupe 1998 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Coupe 1998 - 2005 2.0 i 16V ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
CITROEN XSARA Coupe 1999 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN XSARA Coupe 2001 - 2005 2.0 HDi 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Coupe 1999 - 2005 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA Hatchback 2001 - 2005 2.0 HDi 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 2.0 16V ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
CITROEN XSARA Hatchback 1998 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN XSARA Hatchback 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XSARA Hatchback 1999 - 2005 2.0 HDi 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2017 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2017 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Station (SW) 1999 - 2005 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA Station (SW) 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XSARA Station (SW) 1998 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN XSARA Station (SW) 1997 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Station (SW) 1997 - 2000 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN XSARA Station (SW) 2001 - 2005 2.0 HDi 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
FIAT DUCATO Kamyonet 2002 - 2006 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Kamyonet 2001 - 2002 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Minibüs 2002 - 2017 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Minibüs 2001 - 2002 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Panelvan 2001 - 2002 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Panelvan 2002 - 2017 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT SCUDO Combinato SW 2004 - 2006 2.0 JTD ( RHX ) 69 kW / 94
FIAT SCUDO Combinato SW 1999 - 2006 2.0 JTD 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Combinato SW 1998 - 2006 1.9 D ( WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
FIAT SCUDO Combinato SW 1999 - 2006 2.0 JTD ( RHZ ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Panelvan 1999 - 2006 2.0 JTD ( RHX ) 69 kW / 94
FIAT SCUDO Panelvan 1999 - 2006 2.0 JTD 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Panelvan 1998 - 2006 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
FIAT SCUDO Panelvan 2002 - 2006 2.0 JTD ( RHZ ) 80 kW / 109
PEUGEOT 106 1998 - 2017 1.5 D ( VJX (TUD5) ) 42 kW / 57
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 43 kW / 58
PEUGEOT 106 1996 - 2017 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 55
PEUGEOT 106 1992 - 1996 1.4 D ( K9Y (TUD3Y) ) 37 kW / 50
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 54
PEUGEOT 206 Hatchback 1998 - 2001 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 206 Hatchback 1999 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 206 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Cabrio 2000 - 2002 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Cabrio 1997 - 2002 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Hatchback 1997 - 2001 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Hatchback 1997 - 2001 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Hatchback 1996 - 2001 2.0 S16 ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
PEUGEOT 306 Hatchback 1999 - 2001 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Hatchback 1998 - 2001 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 306 Sedan 1998 - 2001 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 306 Sedan 1999 - 2001 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Sedan 1997 - 2001 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Sedan 1997 - 2001 2.0 ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Station (SW) 1997 - 2002 2.0 ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Station (SW) 1997 - 2002 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Station (SW) 1999 - 2002 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Station (SW) 1998 - 2002 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 307 Hatchback 2000 - 2017 2.0 HDi 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Hatchback 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 110 ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 110 ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 406 Coupe 1997 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1995 - 2000 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Sedan 1995 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 406 Sedan 1998 - 2001 2.0 HDI 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1999 - 2004 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 406 Sedan 2001 - 2004 2.0 HDi 110 ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 406 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi 110 ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 406 Station (SW) 1999 - 2004 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 406 Station (SW) 1999 - 2004 2.0 HDI 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2000 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 508 Sedan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 508 Sedan 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 806 1999 - 2002 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 806 1999 - 2002 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 807 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4), RHW (DW10ATED4) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 807 2004 - 2006 2.0 HDi ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT BOXER Kamyonet 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT BOXER Minibüs 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT BOXER Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT BOXER Panelvan 2001 - 2002 2.0 HDI ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2017 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2003 2.0 HDi ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Panelvan 1998 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT PARTNER Combispace 2004 - 2005 1.9 D 4x4 ( WJY (DW8B) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Combispace 2004 - 2005 2.0 HDi 4x4 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT PARTNER Combispace 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT PARTNER Combispace 1998 - 2017 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Panelvan 2004 - 2017 1.9 D 4x4 ( WJY (DW8B) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Panelvan 1996 - 2017 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
ROVER 100 / METRO 1994 - 1998 115 D ( TUD 5 ) 42 kW / 57
SKODA SUPERB Sedan 2001 - 2008 2.8 V6 ( AMX ) 142 kW / 193
TOYOTA COROLLA Compact Hatchback 2000 - 2002 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
TOYOTA COROLLA Liftback 2000 - 2002 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
TOYOTA COROLLA Sedan 2000 - 2001 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
TOYOTA COROLLA Station (SW) 2000 - 2001 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
VW PASSAT Sedan 1996 - 2000 2.8 V6 ( ACK, AHA, APR ) 142 kW / 193
VW PASSAT Sedan 1996 - 2000 2.8 V6 Syncro/4motion ( ACK, AHA, ALG, APR, AQD ) 142 kW / 193
VW PASSAT Sedan 2000 - 2005 2.8 4motion ( AMX, ATQ ) 142 kW / 193
VW PASSAT Sedan 1997 - 1999 2.8 Syncro ( AGE ) 132 kW / 180
VW PASSAT Variant Station (SW) 2000 - 2005 2.8 4motion ( AMX, ATQ ) 142 kW / 193
VW PASSAT Variant Station (SW) 1997 - 2000 2.8 V6 ( ACK, AHA, APR ) 142 kW / 193
VW PASSAT Variant Station (SW) 1997 - 2000 2.8 V6 Syncro/4motion ( ACK, AHA, ALG, APR, AQD ) 142 kW / 193
Marka Numara
CITROEN 1201C6
CITROEN 083153
CITROEN 0831R5
CITROEN 0831S7
CITROEN 083147
CITROEN 0831R3
CITROEN 083156
CITROEN 083149
CITROEN 1201A1
CITROEN 120193
CITROEN 1201E3
CITROEN 1201E4
CITROEN 120198
CITROEN 081673
CITROEN 1201E6
CITROEN 082930
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 083028
CITROEN 082984
CITROEN 082969
CITROEN 0816E2
CITROEN 082935
CITROEN 081672
CITROEN 081654
CITROEN 083063
CITROEN 081698
CITROEN 083031
CITROEN 083014
CITROEN 120158
CITROEN 120723
CITROEN 120725
CITROEN 0831R0
CITROEN 082979
CITROEN 96056183
CITROEN 083145
CITROEN 083132
CITROEN 083172
CITROEN 082932
CITROEN 96201309
CITROEN 96099089
CITROEN 90013344
CITROEN 081664
CITROEN 95640269
CITROEN 95640195
CITROEN 083168
CITROEN 9608564280
CITROEN 083011
CITROEN 9451001263
CITROEN 9617376980
CITROEN 0831Q6
CITROEN 1201C5
CITROEN 96047088
CITROEN 1201C1
CITROEN 120155
CITROEN 692147
CITROEN 082023
CITROEN 1201E0
CITROEN 9635336880
CITROEN 9637877180
CITROEN 9637058080
CITROEN 7903001059
CITROEN 9431142021
CITROEN 083143
FIAT / LANCIA 9622574480
FIAT / LANCIA 9400830319
FIAT / LANCIA 9400816989
FIAT / LANCIA 9467626180
FIAT / LANCIA 9400831489
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830289
FIAT / LANCIA 9400830149
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9566950080
FIAT / LANCIA 9569623880
FIAT / LANCIA 9629110980
FIAT / LANCIA 9604708880
FORD 1669905
FORD N014717VX2
NISSAN 130706F901
NISSAN 130286F900
PEUGEOT 1201E0
PEUGEOT 120434
PEUGEOT 083171
PEUGEOT 0831T1
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 0831R5
PEUGEOT 0831S7
PEUGEOT 083167
PEUGEOT 083148
PEUGEOT 083157
PEUGEOT 120193
PEUGEOT 1201A1
PEUGEOT 120198
PEUGEOT 120158
PEUGEOT 120723
PEUGEOT 082984
PEUGEOT 1201E3
PEUGEOT 1201E4
PEUGEOT 1201E6
PEUGEOT 083014
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 082979
PEUGEOT 082969
PEUGEOT 082930
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 0816E2
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 083028
PEUGEOT 081698
PEUGEOT 082935
PEUGEOT 081664
PEUGEOT 083031
PEUGEOT 083063
PEUGEOT 692191
PEUGEOT 081673
PEUGEOT 083132
PEUGEOT 120718
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 9637058080
PEUGEOT 9635336880
PEUGEOT 083146
PEUGEOT 083144
PEUGEOT 083011
PEUGEOT 081672
PEUGEOT 120725
PEUGEOT 082932
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 0831Q6
PEUGEOT 1201C6
PEUGEOT 1201A7
PEUGEOT 0831R3
PEUGEOT 120154
PEUGEOT 120155
PEUGEOT 692147
PEUGEOT 082023
PEUGEOT 1201C1
PEUGEOT 9637877180
PEUGEOT 120197
PEUGEOT 083104
PEUGEOT 9431142021
PEUGEOT 083126
PEUGEOT 083143
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078121006
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078121004J
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078121004Q
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078198119
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109119J
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109119H
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109119C
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109119D
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109243S
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109243Q
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109243R
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109243K
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109244H
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109244G
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA N0147172
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109119G
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078121004H
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078109119A
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA 078198119A