TRİGER RULMANI

TRİGER RULMANI

TRİGER RULMANI CITROEN - 96056183

  • Orijinal Parça
  • Marka: CITROEN
  • Stok Kodu: 96056183

96056183 Stok kodlu TRİGER RULMANI CITROEN markadır, bu parça CITROEN XANTIA Hatchback, PEUGEOT 406 Sedan, PEUGEOT 806, CITROEN XANTIA Station (SW), CITROEN EVASION, PEUGEOT 406 Station (SW), vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
Marka Numara
BEHR HELLA SERVICE 8MP376805861
BEHR HELLA SERVICE 9XU376818791
BOSCH 1987949397
BREDA LORETT TDI1869
CONTITECH V56623
DAYCO ATB2024
DOLZ 06KD008
FEBI 06980
FLENNOR FS02149
GATES T43082
GK 641408
HELLA 8MP376805861
HELLA 9XU376818791
HEPU 140403
INA 531004110
IPD 140403
JP GROUP 4112200809
LPR AA10088
MAPCO 23457
OPTIBELT 275ST
OPTIMAL 0N871
QUINTON HAZELL QTT121
QUINTON HAZELL MTT121
RUVILLE 56623
SASIC 1700006
SKF VKM13250
SKF VKMA03250
SKF VKMA03251
SKF VKMC03251
SWAG 99030012
TRISCAN 864610108
VAICO V240122
Marka Numara
ALFA ROMEO 9400818199
CITROEN 1201C6
CITROEN 083153
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 083028
CITROEN 081654
CITROEN 083063
CITROEN 083031
CITROEN 692191
CITROEN 0831R0
CITROEN 96654092
CITROEN 96201309
CITROEN 96099089
CITROEN 93013132
CITROEN 081653
CITROEN 90013344
CITROEN 96049648
CITROEN 083151
CITROEN 0831Q9
CITROEN 95056183
CITROEN 0000081819
CITROEN 081819082117
CITROEN 81819
CITROEN 1201C5
CITROEN 1201A7
CITROEN 96047088
CITROEN 120154
CITROEN 1201C1
CITROEN 120155
CITROEN 1201E0
FIAT / LANCIA 9400830319
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830289
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9569623880
FIAT / LANCIA 9629110980
FIAT / LANCIA 9604708880
FIAT / LANCIA 97535002
FORD V86HF6268AA
FORD 1639171
IVECO 9400818199
IVECO VT039
LADA 083037
NISSAN 83037
PEUGEOT 1201E0
PEUGEOT 1201C5
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 083014
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 081653
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 083028
PEUGEOT 083031
PEUGEOT 083063
PEUGEOT 692191
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 82117
PEUGEOT 96654092
PEUGEOT 96056183
PEUGEOT 96201309
PEUGEOT 083150
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 0831Q9
PEUGEOT 083110
PEUGEOT 081819082117
PEUGEOT 0000081819
PEUGEOT 81819
PEUGEOT 1201C6
PEUGEOT 1201A7
PEUGEOT 120154
PEUGEOT 120155
PEUGEOT 082117
PEUGEOT 1201C1