TRİĞER GERGİ RULMANI

TRİĞER GERGİ RULMANI

TRİĞER GERGİ RULMANI CITROEN - 083063

  • Orijinal Parça
  • Marka: CITROEN
  • Stok Kodu: 083063
  • Güncelleme Tarihi: 28.10.2019
120,66 TL + KDV 142,38 TL

083063 Stok kodlu TRİĞER GERGİ RULMANI CITROEN markadır, bu parça PEUGEOT 106, CITROEN XANTIA Hatchback, CITROEN XANTIA Station (SW), PEUGEOT 406 Sedan, CITROEN SAXO, PEUGEOT 306 Hatchback, PEUGEOT 806, CITROEN EVASION, ROVER 100 / METRO, PEUGEOT 406 Station (SW), PEUGEOT 406 Coupe, PEUGEOT 306 Sedan, PEUGEOT 306 Cabrio, PEUGEOT 306 Station (SW), CITROEN XSARA Hatchback, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN BERLINGO Koltuklu 1998 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN BERLINGO Koltuklu 1999 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN BERLINGO Koltuklu 1998 - 2017 1.9 D 4WD ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN BERLINGO Panelvan 1999 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN BERLINGO Panelvan 1998 - 2017 1.9 D 70 4WD ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN BERLINGO Panelvan 1999 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN BERLINGO Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI 90 4WD ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN C15 Van 2000 - 2005 1.9 D ( WJX (DW8B) ) 44 kW / 60
CITROEN C4 Coupe 2004 - 2010 2.0 HDi ( RHR (DW10BTED4) ) 100 kW / 136
CITROEN C4 Coupe 2008 - 2011 2.0 HDi ( RHF (DW10BTED4) ) 103 kW / 140
CITROEN C4 Hatchback 2008 - 2011 2.0 HDi ( RHF (DW10BTED4) ) 103 kW / 140
CITROEN C4 Hatchback 2007 - 2008 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 81 kW / 110
CITROEN C4 Hatchback 2004 - 2011 2.0 HDi ( RHR (DW10BTED4) ) 100 kW / 136
CITROEN C5 Hatchback 2004 - 2017 2.2 HDi ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN C5 Hatchback 2001 - 2004 2.2 HDi ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.2 HDi ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN C5 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN C5 Station (SW) 2004 - 2017 2.2 HDi ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
CITROEN C8 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN C8 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4) ) 79 kW / 107
CITROEN C8 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HW (DW12TED4) ) 94 kW / 128
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN EVASION 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN EVASION 1999 - 2002 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPER Kamyonet 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPER Kamyonet 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HY (DW12UTED) ) 74 kW / 101
CITROEN JUMPER Minibüs 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPER Minibüs 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HY (DW12UTED) ) 74 kW / 101
CITROEN JUMPER Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPER Panelvan 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HY (DW12UTED) ) 74 kW / 101
CITROEN JUMPER Panelvan 2001 - 2002 2.0 HDI ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
CITROEN JUMPY Kamyonet 1999 - 2017 2.0 HDi 95 ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
CITROEN JUMPY Kamyonet 2003 - 2006 2.0 HDi 110 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Minibüs 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Minibüs 1998 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN JUMPY Minibüs 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Minibüs 1999 - 2017 2.0 HDi 95 ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
CITROEN JUMPY Panelvan 1999 - 2017 2.0 HDi 95 ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
CITROEN JUMPY Panelvan 1998 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
CITROEN JUMPY Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN JUMPY Panelvan 2011 - 2017 2.0 HDi 95 ( AHY (DW10CE) ) 72 kW / 98
CITROEN JUMPY Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
CITROEN SAXO 1996 - 2001 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN SAXO 1996 - 2003 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 54
CITROEN SAXO 2001 - 2004 1.5 D 43 kW / 58
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 2003 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 2003 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1999 - 2003 2.0 HDI 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1999 - 2003 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XANTIA Station (SW) 1999 - 2003 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XANTIA Station (SW) 1999 - 2003 2.0 HDI 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1995 - 1998 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 2003 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 2003 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1995 - 1998 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Coupe 1998 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Coupe 1998 - 2005 2.0 i 16V ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
CITROEN XSARA Coupe 2001 - 2005 2.0 HDi 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Coupe 1999 - 2005 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA Coupe 1999 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN XSARA Hatchback 2001 - 2005 2.0 HDi 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 2.0 16V ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
CITROEN XSARA Hatchback 1998 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN XSARA Hatchback 1999 - 2005 2.0 HDi 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA Hatchback 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2017 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA PICASSO 1999 - 2017 2.0 HDi ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Station (SW) 2001 - 2005 2.0 HDi 109 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
CITROEN XSARA Station (SW) 1999 - 2005 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
CITROEN XSARA Station (SW) 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XSARA Station (SW) 1998 - 2005 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 70
CITROEN XSARA Station (SW) 1997 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Station (SW) 1997 - 2000 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
FIAT DUCATO Kamyonet 2002 - 2006 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Kamyonet 2001 - 2002 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Minibüs 2002 - 2017 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Minibüs 2001 - 2002 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Panelvan 2001 - 2002 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT DUCATO Panelvan 2002 - 2017 2.0 JTD ( RHV (DW10) ) 62 kW / 84
FIAT SCUDO Combinato SW 1999 - 2006 2.0 JTD ( RHZ ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Combinato SW 1998 - 2006 1.9 D ( WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
FIAT SCUDO Combinato SW 1999 - 2006 2.0 JTD 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Combinato SW 2004 - 2006 2.0 JTD ( RHX ) 69 kW / 94
FIAT SCUDO Panelvan 1999 - 2006 2.0 JTD 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
FIAT SCUDO Panelvan 1999 - 2006 2.0 JTD ( RHX ) 69 kW / 94
FIAT SCUDO Panelvan 1998 - 2006 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
FIAT SCUDO Panelvan 2002 - 2006 2.0 JTD ( RHZ ) 80 kW / 109
NISSAN MICRA 1998 - 2003 1.5 D ( TD15 ) 42 kW / 57
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 43 kW / 58
PEUGEOT 106 1996 - 2017 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 55
PEUGEOT 106 1992 - 1996 1.4 D ( K9Y (TUD3Y) ) 37 kW / 50
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 54
PEUGEOT 106 1998 - 2017 1.5 D ( VJX (TUD5) ) 42 kW / 57
PEUGEOT 206 Hatchback 1999 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 206 Hatchback 1998 - 2001 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 206 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Cabrio 1997 - 2002 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Cabrio 2000 - 2002 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Hatchback 1997 - 2001 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Hatchback 1996 - 2001 2.0 S16 ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
PEUGEOT 306 Hatchback 1997 - 2001 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Hatchback 1998 - 2001 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 306 Hatchback 1999 - 2001 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Sedan 1999 - 2001 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 306 Sedan 1998 - 2001 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 306 Sedan 1997 - 2001 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Sedan 1997 - 2001 2.0 ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Station (SW) 1997 - 2002 2.0 ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Station (SW) 1997 - 2002 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Station (SW) 1998 - 2002 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT 306 Station (SW) 1999 - 2002 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Hatchback 2000 - 2017 2.0 HDi 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Hatchback 2000 - 2017 2.0 HDi 110 ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 110 ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 307 Station (SW) 2002 - 2017 2.0 HDI 110 ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 406 Coupe 2000 - 2004 2.2 HDI ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
PEUGEOT 406 Coupe 1997 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 406 Sedan 1995 - 2000 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Sedan 1995 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 1999 - 2004 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 406 Sedan 1998 - 2001 2.0 HDI 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 2001 - 2004 2.0 HDi 110 ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 406 Sedan 2000 - 2004 2.2 HDi ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
PEUGEOT 406 Station (SW) 2000 - 2004 2.2 HDI ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
PEUGEOT 406 Station (SW) 2001 - 2004 2.0 HDi 110 ( RHS (DW10ATED), RHZ (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 406 Station (SW) 1999 - 2004 2.0 HDI 110 ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1999 - 2004 2.0 HDI 90 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2000 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 508 Sedan 2000 - 2017 2.2 HDI ( 4HX (DW12TED4/FAP) ) 98 kW / 133
PEUGEOT 508 Sedan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 508 Sedan 2001 - 2004 2.0 HDi ( RHS (DW10ATED) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 806 1999 - 2002 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1999 - 2002 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 807 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4), RHW (DW10ATED4) ) 79 kW / 107
PEUGEOT 807 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HW (DW12BTED4), 4HX (DW12TED4/FAP) ) 94 kW / 128
PEUGEOT 807 2004 - 2006 2.0 HDi ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 807 2004 - 2017 2.2 HDi ( 4HZ (DW12TED4) ) 100 kW / 136
PEUGEOT BOXER Kamyonet 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT BOXER Kamyonet 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HY (DW12UTED) ) 74 kW / 101
PEUGEOT BOXER Minibüs 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT BOXER Minibüs 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HY (DW12UTED) ) 74 kW / 101
PEUGEOT BOXER Panelvan 2002 - 2017 2.0 HDi ( RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT BOXER Panelvan 2002 - 2017 2.2 HDi ( 4HY (DW12UTED) ) 74 kW / 101
PEUGEOT BOXER Panelvan 2001 - 2002 2.0 HDI ( RHV (DW10UTD) ) 62 kW / 84
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2003 2.0 HDi ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2017 2.0 HDI 16V ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Koltuklu 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHX (DW10BTED) ) 69 kW / 94
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHW (DW10ATED4) ) 80 kW / 109
PEUGEOT EXPERT Panelvan 1998 - 2017 1.9 D 70 ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT EXPERT Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHZ (DW10ATED), RHZ (DW10BTED), RHZ (DW10CTED) ) 80 kW / 109
PEUGEOT PARTNER Combispace 1998 - 2017 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Combispace 2000 - 2017 2.0 HDI ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT PARTNER Combispace 2004 - 2005 1.9 D 4x4 ( WJY (DW8B) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Combispace 2004 - 2005 2.0 HDi 4x4 ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
PEUGEOT PARTNER Panelvan 2004 - 2017 1.9 D 4x4 ( WJY (DW8B) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Panelvan 1996 - 2017 1.9 D ( WJY (DW8B), WJZ (DW8) ) 51 kW / 69
PEUGEOT PARTNER Panelvan 2000 - 2017 2.0 HDi ( RHY (DW10TD) ) 66 kW / 90
ROVER 100 / METRO 1994 - 1998 115 D ( TUD 5 ) 42 kW / 57
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 2.0 HDI 110 16V ( RHW ) 80 kW / 109
SUZUKI GRAND VITARA 2001 - 2005 2.0 HDI 110 ( RHZ ) 80 kW / 109
TOYOTA COROLLA Compact Hatchback 2000 - 2002 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
TOYOTA COROLLA Liftback 2000 - 2002 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
TOYOTA COROLLA Sedan 2000 - 2001 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
TOYOTA COROLLA Station (SW) 2000 - 2001 1.9 D ( 1WZ ) 51 kW / 69
Marka Numara
A.B.A YP403048
BLUE PRINT ADT37666
BOSCH 1987949959
BREDA LORETT KCD0358
BREDA LORETT PDI1827
BREDA LORETT PDI3001
BREDA LORETT PDI3590
CONTITECH V55964
DAYCO ATB2031
DOLZ 06KD007
FEBI 17064
GATES T42065
GK 652011
GK 651155
HEPU 151006
HEPU 150150
HUTCHINSON HEG50
INA 532034510
IPD 150150
JP GROUP 4112201309
KRAFT AUTOMOTIVE 1225672
LPR BB20051
LUCAS ENGINE DRIVE LD0913
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0244
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0260
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0261
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0350
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0607
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0761
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0765
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0845
METZGER WMATB2031
METZGER WMATB2041
OPTIBELT 384UT
OPTIMAL 0N1381
QUINTON HAZELL MTT101
RUVILLE 55964
SASIC 1700008
SKF VKM23246
SKF VKMA02023
SKF VKMA03120
SKF VKMA03121
SKF VKMA03213
SKF VKMA03214
SKF VKMA03216
SKF VKMA03218
SKF VKMA03244
SKF VKMA03246
SKF VKMA03247
SKF VKMA03248
SKF VKMA03251
SKF VKMC02023
SKF VKMC03120
SKF VKMC03121
SKF VKMC03213
SKF VKMC03218
SKF VKMC03244
SKF VKMC03246
SKF VKMC03247
SKF VKMC03248
SKF VKMC03251
SKF VKMC032131
SKF VKMC03214
SKF VKMC03216
SNR GE35930
SNR KD45929
SNR KD45951
SWAG 99030073
TOPRAN 720139
TRISCAN 864628205
VAICO V220220
Marka Numara
ALFA ROMEO 9400831589
ALFA ROMEO 9400830289
ALFA ROMEO 9467626480
ALFA ROMEO 71771596
ALFA ROMEO 9467628980
ALFA ROMEO 71771590
ALFA ROMEO 9400830639
CITROEN 1201C6
CITROEN 0831N5
CITROEN 0831R8
CITROEN 083153
CITROEN 0831R5
CITROEN 0831S7
CITROEN 083147
CITROEN 0831R3
CITROEN 0831V3
CITROEN 083183
CITROEN 083156
CITROEN 083149
CITROEN 1201A1
CITROEN 120193
CITROEN 1201E3
CITROEN 0831R7
CITROEN 0831N3
CITROEN 0816A6
CITROEN 1201E4
CITROEN 120198
CITROEN 081673
CITROEN 0816E7
CITROEN 0816E4
CITROEN 1201E6
CITROEN 082930
CITROEN 081819
CITROEN 083037
CITROEN 083028
CITROEN 082984
CITROEN 082962
CITROEN 083046
CITROEN 082969
CITROEN 0816E2
CITROEN 0816A9
CITROEN 082959
CITROEN 082935
CITROEN 1201C4
CITROEN 081693
CITROEN 081672
CITROEN 081654
CITROEN 081698
CITROEN 083031
CITROEN 0516A4
CITROEN 692191
CITROEN 051660
CITROEN 692276
CITROEN 6923C0
CITROEN 1609402380
CITROEN 083014
CITROEN 083141
CITROEN 083159
CITROEN 083179
CITROEN 120158
CITROEN 120723
CITROEN 120725
CITROEN 0831R0
CITROEN 0831K7
CITROEN 9646247380
CITROEN 083174
CITROEN 082979
CITROEN 96056183
CITROEN 083030
CITROEN 83031
CITROEN 8400830319
CITROEN 083029
CITROEN 0816G1
CITROEN 083145
CITROEN 083132
CITROEN 083172
CITROEN 082932
CITROEN 0000083016
CITROEN 96194727
CITROEN 96201309
CITROEN 96099089
CITROEN 083036
CITROEN 0000083011
CITROEN 083016
CITROEN 0000083014
CITROEN 000083037
CITROEN 90013344
CITROEN 081664
CITROEN 95640269
CITROEN 95640195
CITROEN 083168
CITROEN 831R7
CITROEN 083158
CITROEN 0831N2
CITROEN 081696
CITROEN 9608564280
CITROEN 083011
CITROEN 9451001263
CITROEN 9617376980
CITROEN 1609524680
CITROEN 0831Q6
CITROEN 0831S2
CITROEN 83063
CITROEN 1201C5
CITROEN 96047088
CITROEN 1201C1
CITROEN 120155
CITROEN 692147
CITROEN 082023
CITROEN 1201E0
CITROEN 9635336880
CITROEN 9637877180
CITROEN 083281
CITROEN 9637058080
CITROEN 7903001059
CITROEN 9431142021
CITROEN 1609524880
CITROEN 083143
CITROEN 1609524780
CITROEN 082914
CITROEN 1282367G01
CITROEN 9400830289
CITROEN 93330862
CITROEN 893014
FIAT / LANCIA 9622574480
FIAT / LANCIA 9467628980
FIAT / LANCIA 9467626480
FIAT / LANCIA 9467538389
FIAT / LANCIA 9467626380
FIAT / LANCIA 9569147388
FIAT / LANCIA 9463380680
FIAT / LANCIA 9400830319
FIAT / LANCIA 9400829629
FIAT / LANCIA 9400816939
FIAT / LANCIA 9400829599
FIAT / LANCIA 9400830639
FIAT / LANCIA 9634848980
FIAT / LANCIA 7903301226
FIAT / LANCIA 9467521480
FIAT / LANCIA 9400816989
FIAT / LANCIA 9467626180
FIAT / LANCIA 9400831489
FIAT / LANCIA 9467626880
FIAT / LANCIA 9400831739
FIAT / LANCIA 71771590
FIAT / LANCIA 9400831789
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830289
FIAT / LANCIA 8400830319
FIAT / LANCIA 9400830149
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400831629
FIAT / LANCIA 9400831829
FIAT / LANCIA 9400816549
FIAT / LANCIA 9464034380
FIAT / LANCIA 9400831589
FIAT / LANCIA 9400831529
FIAT / LANCIA 9463380180
FIAT / LANCIA 71771596
FIAT / LANCIA 9566950080
FIAT / LANCIA 9569623880
FIAT / LANCIA 9629110980
FIAT / LANCIA 9604708880
FIAT / LANCIA 9467538580
FIAT / LANCIA 0009400830289
FIAT / LANCIA 083028
FORD 2S6Q6K288AB
FORD 2S6Q6K288AC
FORD 1489119
FORD 3M5Q6A345AA
FORD 1250298
FORD 1346473
FORD 1145950
FORD 2S6Q6K288AA
LADA 083037
LAND ROVER LR000645
MAZDA Y40112205A
MAZDA Y40112205B
MAZDA Y40112205
MITSUBISHI MN982081
NISSAN 130706F901
NISSAN 130776F901
NISSAN 130776F900
NISSAN 130286F900
NISSAN 083037
OPEL 93330862
PEUGEOT 1201E0
PEUGEOT 0831V3
PEUGEOT 0831R8
PEUGEOT 0831N4
PEUGEOT 083182
PEUGEOT 120434
PEUGEOT 0831S2
PEUGEOT 083171
PEUGEOT 0831T1
PEUGEOT 083162
PEUGEOT 083158
PEUGEOT 083178
PEUGEOT 083152
PEUGEOT 0831R5
PEUGEOT 0831S7
PEUGEOT 083167
PEUGEOT 083148
PEUGEOT 083157
PEUGEOT 0831K6
PEUGEOT 0831N2
PEUGEOT 0831R7
PEUGEOT 083140
PEUGEOT 0816E7
PEUGEOT 0816G1
PEUGEOT 120193
PEUGEOT 1201A1
PEUGEOT 0816E4
PEUGEOT 120198
PEUGEOT 120158
PEUGEOT 120723
PEUGEOT 0816A6
PEUGEOT 082984
PEUGEOT 1201E3
PEUGEOT 1201E4
PEUGEOT 1201E6
PEUGEOT 1201C4
PEUGEOT 0816A9
PEUGEOT 083014
PEUGEOT 081819
PEUGEOT 082979
PEUGEOT 082969
PEUGEOT 082930
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 081696
PEUGEOT 0816E2
PEUGEOT 082959
PEUGEOT 081654
PEUGEOT 083028
PEUGEOT 082962
PEUGEOT 081693
PEUGEOT 081698
PEUGEOT 082935
PEUGEOT 081664
PEUGEOT 083031
PEUGEOT 083063
PEUGEOT 0516A4
PEUGEOT 051660
PEUGEOT 692191
PEUGEOT 692276
PEUGEOT 6923C0
PEUGEOT 081673
PEUGEOT 083132
PEUGEOT 120718
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 1609402380
PEUGEOT 083173
PEUGEOT 9637058080
PEUGEOT 9635336880
PEUGEOT 83028
PEUGEOT 083030
PEUGEOT 83031
PEUGEOT 083029
PEUGEOT 083146
PEUGEOT 083144
PEUGEOT 083011
PEUGEOT 083036
PEUGEOT 083016
PEUGEOT 96201309
PEUGEOT 081672
PEUGEOT 831R7
PEUGEOT 083159
PEUGEOT 120725
PEUGEOT 082932
PEUGEOT 083111
PEUGEOT 083131
PEUGEOT 083046
PEUGEOT 1609524680
PEUGEOT 96099089
PEUGEOT 0831Q6
PEUGEOT 1201C6
PEUGEOT 1201A7
PEUGEOT 0831R3
PEUGEOT 120154
PEUGEOT 120155
PEUGEOT 0831N3
PEUGEOT 692147
PEUGEOT 082023
PEUGEOT 1201C1
PEUGEOT 083281
PEUGEOT 9637877180
PEUGEOT 120197
PEUGEOT 083104
PEUGEOT 9646247380
PEUGEOT 9431142021
PEUGEOT 1609524880
PEUGEOT 083126
PEUGEOT 1609524780
PEUGEOT 083143
SUZUKI 1282367G00
SUZUKI 1282367G10
SUZUKI 1282367G01
SUZUKI 8400830319
SUZUKI 1276167J00
SUZUKI 1741067G00
SUZUKI 1282367G02
TOYOTA SU00100784
TOYOTA SU00100089
TOYOTA SU00100544
VOLVO 30725216