GERGİ YÖN RULMANI

GERGİ YÖN RULMANI

GERGİ YÖN RULMANI CITROEN - 83037

  • Orijinal Parça
  • Marka: CITROEN
  • Stok Kodu: 83037

83037 Stok kodlu GERGİ YÖN RULMANI CITROEN markadır, bu parça PEUGEOT 106, CITROEN XANTIA Hatchback, CITROEN XANTIA Station (SW), PEUGEOT 406 Sedan, CITROEN SAXO, PEUGEOT 306 Hatchback, PEUGEOT 806, CITROEN EVASION, ROVER 100 / METRO, PEUGEOT 406 Station (SW), PEUGEOT 406 Coupe, PEUGEOT 306 Sedan, PEUGEOT 306 Cabrio, PEUGEOT 306 Station (SW), CITROEN XSARA Hatchback, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
CITROEN EVASION 1996 - 2002 2.1 TD ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN EVASION 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN SAXO 2001 - 2004 1.5 D 43 kW / 58
CITROEN SAXO 1996 - 2001 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN SAXO 1996 - 2003 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 54
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Hatchback 1995 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 2003 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 2003 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Hatchback 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 2003 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 2003 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XANTIA Station (SW) 1998 - 1999 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1995 - 1998 2.0 i 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XANTIA Station (SW) 1996 - 1998 2.1 Turbo D 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
CITROEN XANTIA Station (SW) 1995 - 1998 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Coupe 1998 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Coupe 1998 - 2005 2.0 i 16V ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
CITROEN XSARA Hatchback 1997 - 2000 2.0 16V ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
CITROEN XSARA Hatchback 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XSARA PICASSO 2000 - 2017 1.8 16V ( 6FZ (EW7J4) ) 85 kW / 115
CITROEN XSARA Station (SW) 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
CITROEN XSARA Station (SW) 1997 - 2000 1.8 i 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
CITROEN XSARA Station (SW) 1997 - 2000 1.5 D ( VJZ (TUD5) ) 42 kW / 57
NISSAN MICRA 1998 - 2003 1.5 D ( TD15 ) 42 kW / 57
PEUGEOT 106 1996 - 2017 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 55
PEUGEOT 106 1992 - 1996 1.4 D ( K9Y (TUD3Y) ) 37 kW / 50
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 40 kW / 54
PEUGEOT 106 1994 - 1996 1.5 D ( VJY (TUD5) ) 43 kW / 58
PEUGEOT 106 1998 - 2017 1.5 D ( VJX (TUD5) ) 42 kW / 57
PEUGEOT 306 Cabrio 1997 - 2002 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Cabrio 2000 - 2002 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Hatchback 1997 - 2001 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Hatchback 1996 - 2001 2.0 S16 ( RFS (XU10J4RS) ) 120 kW / 163
PEUGEOT 306 Hatchback 1997 - 2001 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Sedan 1997 - 2001 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 306 Sedan 1997 - 2001 2.0 ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Station (SW) 1997 - 2002 2.0 ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 306 Station (SW) 1997 - 2002 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Coupe 1997 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 406 Sedan 1995 - 2000 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Sedan 1995 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 406 Sedan 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Sedan 2000 - 2004 2.0 16V ( RFN (EW10J4) ) 100 kW / 136
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2000 1.8 16V ( LFY (XU7JP4) ) 81 kW / 110
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.1 TD 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 406 Station (SW) 1996 - 2004 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
PEUGEOT 806 1996 - 1999 2.1 td 12V ( P8C (XUD11BTE) ) 80 kW / 109
PEUGEOT 806 1998 - 2000 2.0 16V ( RFV (XU10J4R) ) 97 kW / 132
ROVER 100 / METRO 1994 - 1998 115 D ( TUD 5 ) 42 kW / 57
Marka Numara
FEBI 06982
MAGNETI MARELLI 341301880000
MAGNETI MARELLI 341301970000
MAGNETI MARELLI 341301980000
MAGNETI MARELLI 341304930000
SWAG 99030006
Marka Numara
ALFA ROMEO 9400831489
CITROEN 0831R5
CITROEN 0831S7
CITROEN 0831R3
CITROEN 083037
CITROEN 083014
CITROEN 0831R0
CITROEN 831R5
CITROEN 83149
CITROEN 83148
CITROEN 82930
CITROEN 831S9
CITROEN 0831S9
CITROEN 831R3
CITROEN 831S7
CITROEN 83167
CITROEN 83168
CITROEN 83157
CITROEN 83156
CITROEN 083011
CITROEN 831R0
CITROEN 9400831119
CITROEN 83133
CITROEN 81819
CITROEN 83122
CITROEN 83130
CITROEN 83142
FIAT / LANCIA 9622574480
FIAT / LANCIA 9467626180
FIAT / LANCIA 9400831489
FIAT / LANCIA 9400818199
FIAT / LANCIA 9400830149
FIAT / LANCIA 9400830379
FIAT / LANCIA 9400831119
FIAT / LANCIA 9400831529
NISSAN 130706F901
NISSAN 130776F901
PEUGEOT 0831R5
PEUGEOT 0831S7
PEUGEOT 0831S9
PEUGEOT 083014
PEUGEOT 083037
PEUGEOT 0831R0
PEUGEOT 831R5
PEUGEOT 82930
PEUGEOT 831R3
PEUGEOT 083011
PEUGEOT 831R0
PEUGEOT 83152
PEUGEOT 83143
PEUGEOT 81819
PEUGEOT 0831R3
PEUGEOT 83130
PEUGEOT 83126
PEUGEOT 82935
PEUGEOT 83132
PEUGEOT 83149
PEUGEOT 83147
PEUGEOT 831S7
PEUGEOT 83133
PEUGEOT 83157
PEUGEOT 83122
PEUGEOT 83153
PEUGEOT 83156
PEUGEOT 83168