ŞALTER

ŞALTER BMW / MINI / LAND ROVER - 6160389

  • Orijinal Parça
  • Marka: BMW / MINI / LAND ROVER
  • Stok Kodu: 6160389

6160389 Stok kodlu ŞALTER BMW / MINI / LAND ROVER markadır, bu parça BMW 5 Serisi Sedan, BMW 5 Touring SW, BMW 7 Serisi Station (SW), BMW 7 Serisi Sedan, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1991 520 i ( M20 B20 (206KA) ) 95 kW / 129
BMW 5 Serisi Sedan 1989 - 1995 520 i 24V ( M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2) ) 110 kW / 150
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1995 524 td ( M21 D24 (246TB) ) 85 kW / 115
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1991 525 i ( M20 B25 (256K1) ) 125 kW / 170
BMW 5 Serisi Sedan 1989 - 1995 525 i 24V ( M50 B25 (256S2) ) 141 kW / 192
BMW 5 Serisi Sedan 1991 - 1995 525 iX 24V ( M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2) ) 141 kW / 192
BMW 5 Serisi Sedan 1991 - 1995 525 tds ( M51 D25 (256T1) ) 105 kW / 143
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1991 530 i ( M30 B30 (306KA) ) 138 kW / 188
BMW 5 Serisi Sedan 1992 - 1995 530 i V8 ( M60 B30 (308S1) ) 160 kW / 218
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1995 535 i ( M30 B34 (346KB) ) 155 kW / 211
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1992 M5 ( S38 B36 (366S1) ) 232 kW / 315
BMW 5 Serisi Sedan 1988 - 1992 M5 KAT ( S38 B36 (366S1) ) 232 kW / 315
BMW 5 Serisi Sedan 1992 - 1995 M5 ( S38 B38 (386S1) ) 250 kW / 340
BMW 5 Serisi Sedan 1992 - 1995 540 i V8 ( M60 B40 (408S1) ) 210 kW / 286
BMW 5 Serisi Sedan 1989 - 1995 518 i ( M43 B18 (184E2) ) 85 kW / 115
BMW 5 Serisi Sedan 1989 - 1995 518 i ( M40 B18 (184E1) ) 83 kW / 113
BMW 5 Serisi Sedan 1993 - 1995 525 td ( M51 D25 (256T1) ) 85 kW / 115
BMW 5 Touring SW 1994 - 1997 518 i ( M43 B18 (184E2) ) 85 kW / 115
BMW 5 Touring SW 1993 - 1997 525 td ( M51 D25 (256T1) ) 85 kW / 115
BMW 5 Touring SW 1993 - 1994 518 i ( M43 B18 (184E2) ) 83 kW / 113
BMW 5 Touring SW 1993 - 1997 540 i ( M60 B40 (408S1) ) 210 kW / 286
BMW 5 Touring SW 1995 - 1996 518 g ( M43 B18 (184E2) ) 85 kW / 115
BMW 5 Touring SW 1994 - 1997 M5 ( S38 B38 (386S1) ) 250 kW / 340
BMW 5 Touring SW 1991 - 1997 520 i ( M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2) ) 110 kW / 150
BMW 5 Touring SW 1991 - 1997 525 i ( M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2) ) 141 kW / 192
BMW 5 Touring SW 1992 - 1997 525 ix ( M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2) ) 141 kW / 192
BMW 5 Touring SW 1991 - 1997 525 tds ( M51 D25 (256T1) ) 105 kW / 143
BMW 5 Touring SW 1992 - 1997 530 i V8 ( M60 B30 (308S1) ) 160 kW / 218
BMW 7 Serisi Sedan 1986 - 1987 735 i,iL ( M30 B35 (Motronic,9.2:1) ) 162 kW / 220
BMW 7 Serisi Sedan 1992 - 1994 740 i,iL V8 ( M60 B40 (408S1) ) 210 kW / 286
BMW 7 Serisi Sedan 1987 - 1994 750 i,iL V12 ( M70 B50 (5012A) ) 220 kW / 300
BMW 7 Serisi Station (SW) 1986 - 1994 730 i,iL ( M30 B30 (306EA) ) 145 kW / 197
BMW 7 Serisi Station (SW) 1986 - 1994 730 i,iL ( M30 B30 (306KA) ) 138 kW / 188
BMW 7 Serisi Station (SW) 1992 - 1994 730 i,iL V8 ( M60 B30 (308S1) ) 160 kW / 218
BMW 7 Serisi Station (SW) 1986 - 1992 735 i,iL ( M30 B34 (346KB) ) 155 kW / 211
Marka Numara
NRF 38924
Marka Numara
BMW / MINI / LAND ROVER 64531390070
BMW / MINI / LAND ROVER 1390071
BMW / MINI / LAND ROVER 8350077
BMW / MINI / LAND ROVER 64538350077
BMW / MINI / LAND ROVER 64538390477
BMW / MINI / LAND ROVER 1390070
BMW / MINI / LAND ROVER 64531390071
BMW / MINI / LAND ROVER 8390477
BMW / MINI / LAND ROVER 64538390536
BMW / MINI / LAND ROVER 8390534
BMW / MINI / LAND ROVER 64536160389
BMW / MINI / LAND ROVER 64538390534
BMW / MINI / LAND ROVER 8390536