KLİMA RADYATÖRÜ

KLİMA RADYATÖRÜ BMW / MINI / LAND ROVER - 9288940

  • Orijinal Parça
  • Marka: BMW / MINI / LAND ROVER
  • Stok Kodu: 9288940

9288940 Stok kodlu KLİMA RADYATÖRÜ BMW / MINI / LAND ROVER markadır, bu parça BMW 1 Serisi Hatchback, BMW 3 Serisi Sedan, BMW i3, BMW 4 Serisi Coupe, BMW 3 Touring SW, BMW 2 Serisi Coupe, BMW 4 Serisi Cabrio, BMW 3 Serisi Gran Turismo, BMW 4 Serisi Gran Coupe, BMW i8 Coupe, BMW 2 Serisi Cabrio, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 125 d ( N47 D20 D ) 155 kW / 211
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 120 d ( N47 D20 C ) 120 kW / 163
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 116 d ( N47 D16 A ) 85 kW / 116
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 118 d ( N47 D20 C ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 125 i ( N20 B20 A ) 160 kW / 218
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 116 i ( N13 B16 A ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 118 i ( N13 B16 A ) 125 kW / 170
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 116 d ( N47 D20 C ) 85 kW / 116
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 118 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 1 Serisi Hatchback 2010 - 2017 120 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 1 Serisi Hatchback 2013 - 2017 118 d xDrive ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 125 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 114 i ( N13 B16 A ) 75 kW / 102
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 M 135 i ( N55 B30 A ) 235 kW / 320
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 M 135 i xDrive ( N55 B30 A ) 235 kW / 320
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 114 d ( N47 D16 A ) 70 kW / 95
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 120 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 114 i ( N13 B16 A ) 75 kW / 102
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 116 i ( N13 B16 A ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 118 i ( N13 B16 A ) 125 kW / 170
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 125 i ( N20 B20 A ) 160 kW / 218
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 M 135 i ( N55 B30 A ) 235 kW / 320
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 114 d ( N47 D16 A ) 70 kW / 95
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 M 135 i xDrive ( N55 B30 A ) 235 kW / 320
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 116 d ( N47 D16 A ) 85 kW / 116
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 116 d ( N47 D20 C ) 85 kW / 116
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 118 d ( N47 D20 C ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 118 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 120 d ( N47 D20 C ) 120 kW / 163
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 120 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 120 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 125 d ( N47 D20 D ) 155 kW / 211
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 125 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 1 Serisi Hatchback 2013 - 2017 118 d xDrive ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 120 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 120 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 1 Serisi Hatchback 2013 - 2017 125 i ( N20 B20 A ) 175 kW / 238
BMW 1 Serisi Hatchback 2011 - 2017 120 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 1 Serisi Hatchback 2013 - 2017 125 i ( N20 B20 A ) 175 kW / 238
BMW 1 Serisi Hatchback 2012 - 2017 120 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 116 i ( B38 B15 A ) 80 kW / 109
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 i ( N13 B16 A ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 120 i ( N13 B16 A ) 130 kW / 177
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 M 135 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 M 135 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 116 d ( B37 D15 A ) 85 kW / 116
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 d xDrive ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 120 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 120 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 125 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 116 i ( B38 B15 A ) 80 kW / 109
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 i ( N13 B16 A ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 120 i ( N13 B16 A ) 130 kW / 177
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 M 135 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 M 135 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 116 d ( B37 D15 A ) 85 kW / 116
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 d xDrive ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 120 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 120 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 125 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 i ( B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW 1 Serisi Hatchback 2015 - 2017 118 i ( B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW 2 Serisi Cabrio 2015 - 2017 218 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 2 Serisi Cabrio 2015 - 2017 225 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 2 Serisi Cabrio 2015 - 2017 M 235 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 2 Serisi Cabrio 2014 - 2017 220 i ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 2 Serisi Cabrio 2014 - 2017 228 i ( N20 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 2 Serisi Cabrio 2014 - 2017 M 235 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 2 Serisi Cabrio 2014 - 2017 220 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 2 Serisi Cabrio 2015 - 2017 218 i ( B38 A15 MO, B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW 2 Serisi Coupe 2014 - 2017 220 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 2 Serisi Coupe 2014 - 2017 220 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 2 Serisi Coupe 2014 - 2017 M 235 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 2 Serisi Coupe 2014 - 2017 228 i ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 2 Serisi Coupe 2014 - 2017 218 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 2 Serisi Coupe 2014 - 2017 225 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 2 Serisi Coupe 2013 - 2017 M 235 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 2 Serisi Coupe 2013 - 2017 220 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 2 Serisi Coupe 2013 - 2017 220 i ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 2 Serisi Coupe 2015 - 2017 218 i ( B38 A15 MO, B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW 2 Serisi Coupe 2015 - 2017 220 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 2 Serisi Coupe 2015 - 2017 218 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 2 Serisi Coupe 2015 - 2017 225 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 2 Serisi Coupe 2015 - 2017 M2 ( N55 B30 A ) 272 kW / 370
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2015 - 2017 318 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2015 - 2017 320 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2015 - 2017 320 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 320 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 320 i xDrive ( N20 B20 A, N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 328 i xDrive ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2015 320 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 325 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 320 i ( N20 B20 A, N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 328 i ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 335 i ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 318 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2015 320 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2014 - 2017 330 d ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2014 - 2017 335 d xDrive ( N57 D30 B ) 230 kW / 313
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2014 - 2017 330 d xDrive ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 320 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2014 335 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2014 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2013 - 2017 335 i ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 3 Serisi Gran Turismo 2014 - 2017 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2013 335 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2013 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Serisi Sedan 2013 - 2017 335 i ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 3 Serisi Sedan 2013 - 2017 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 320 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 320 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 330 d ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 320 i ( N13 B16 A ) 125 kW / 170
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 318 d xDrive ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 3 Serisi Sedan 2013 - 2017 330 d xDrive ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 325 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 316 i ( N13 B16 A ) 100 kW / 136
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2015 320 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 328 i xDrive ( N20 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 320 i xDrive ( N20 B20 A, N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Sedan 2013 - 2017 335 d xDrive ( N57 D30 B ) 230 kW / 313
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 320 i ( N20 B20 A, N20 B20 D ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 316 d ( N47 D20 C ) 85 kW / 116
BMW 3 Serisi Sedan 2012 - 2017 318 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 328 i ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 335 i ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2015 320 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 3 Serisi Sedan 2011 - 2017 320 d ( B47 D20 A, N47 D20 C ) 120 kW / 163
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 318 i ( B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 318 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 318 d xDrive ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 320 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 320 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 330 d ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 3 Serisi Sedan 2015 - 2017 330 d xDrive ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 3 Serisi Sedan 2016 - 2017 M3 ( S55 B30 A ) 331 kW / 450
BMW 3 Serisi Sedan 2016 - 2017 325 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 3 Touring SW 2016 - 2017 325 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 340 i ( B58 B30 A ) 265 kW / 360
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 340 i xDrive ( B58 B30 A ) 265 kW / 360
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 320 i ( B48 B20 A ) 135 kW / 184
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 320 i xDrive ( B48 B20 A ) 135 kW / 184
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 318 i ( B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 330 i ( B48 B20 A ) 185 kW / 252
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 330 i xDrive ( B48 B20 A, B48 B20 B ) 185 kW / 252
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 340 i ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 340 i xDrive ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 318 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 318 d xDrive ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 320 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 3 Touring SW 2015 - 2017 320 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 320 i ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 328 i ( N20 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 316 d ( N47 D20 C ) 85 kW / 116
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 318 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 3 Touring SW 2012 - 2015 320 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 330 d ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 328 i xDrive ( N20 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 320 i xDrive ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 3 Touring SW 2012 - 2017 330 d xDrive ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 3 Touring SW 2012 - 2015 320 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 316 i ( N13 B16 A ) 100 kW / 136
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 318 d xDrive ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 325 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 335 i ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 320 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 3 Touring SW 2011 - 2017 320 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 3 Touring SW 2012 - 2013 335 i ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Touring SW 2012 - 2013 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 335 i ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 3 Touring SW 2013 - 2017 335 i xDrive ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Cabrio 2013 - 2017 430 d ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 435 i xDrive ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Cabrio 2013 - 2017 435 i ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 428 i xDrive ( N20 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 420 i ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 435 i xDrive ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 425 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 430 d ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 4 Serisi Cabrio 2014 - 2017 435 d xDrive ( N57 D30 B ) 230 kW / 313
BMW 4 Serisi Cabrio 2013 - 2015 420 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Cabrio 2013 - 2017 428 i ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 4 Serisi Cabrio 2013 - 2017 435 i ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 4 Serisi Cabrio 2013 - 2015 420 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 4 Serisi Cabrio 2015 - 2017 420 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 4 Serisi Cabrio 2016 - 2017 440 i ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 4 Serisi Cabrio 2016 - 2017 440 i xDrive ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 4 Serisi Cabrio 2016 - 2017 425 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 4 Serisi Coupe 2016 - 2017 440 i ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 4 Serisi Coupe 2016 - 2017 440 i xDrive ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 4 Serisi Coupe 2016 - 2017 425 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2015 420 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2015 420 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 420 i ( N20 B20 A, N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 435 d xDrive ( N57 D30 B ) 230 kW / 313
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2015 420 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 430 d ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 420 i xDrive ( N20 B20 A, N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 428 i ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 428 i xDrive ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 435 i ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 435 i xDrive ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2015 420 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Coupe 2014 - 2017 430 d xDrive ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 4 Serisi Coupe 2014 - 2017 425 d ( N47 D20 D ) 160 kW / 218
BMW 4 Serisi Coupe 2015 - 2017 418 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 4 Serisi Coupe 2015 - 2017 420 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 4 Serisi Coupe 2015 - 2017 420 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 435 i ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 435 i xDrive ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 430 d ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 4 Serisi Coupe 2013 - 2017 430 d xDrive ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2015 - 2017 420 d ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2015 - 2017 420 d xDrive ( B47 D20 A ) 140 kW / 190
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 435 i ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 435 i xDrive ( N55 B30 A ) 250 kW / 340
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 430 d ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 430 d xDrive ( N57 D30 A ) 210 kW / 286
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 418 d ( N47 D20 C ) 105 kW / 143
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 435 i ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2015 420 d ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2015 420 d xDrive ( N47 D20 C ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 420 i ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 428 i ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 428 i xDrive ( N20 B20 A, N26 B20 A ) 180 kW / 245
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 420 i xDrive ( N20 B20 B ) 135 kW / 184
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 435 i xDrive ( N55 B30 A ) 225 kW / 306
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 430 d ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 430 d xDrive ( N57 D30 A ) 190 kW / 258
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2017 435 d xDrive ( N57 D30 B ) 230 kW / 313
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2015 420 d ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2014 - 2015 420 d xDrive ( N47 D20 C ) 147 kW / 200
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2015 - 2017 418 d ( B47 D20 A ) 110 kW / 150
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2016 - 2017 440 i ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2016 - 2017 440 i xDrive ( B58 B30 A ) 240 kW / 326
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2016 - 2017 425 d ( B47 D20 B ) 165 kW / 224
BMW 4 Serisi Gran Coupe 2015 - 2017 418 i ( B38 B15 A ) 100 kW / 136
BMW i3 2013 - 2017 Hybrid ( IB1P25B, W20K06A ) 75 kW / 102
BMW i3 2014 - 2017 Electric 125 kW / 170
BMW i3 2014 - 2017 Hybrid ( IB1P25B, W20K06A ) 125 kW / 170
BMW i3 2013 - 2017 electric ( IB1P25B ) 75 kW / 102
BMW i8 Coupe 2014 - 2017 hybrid ( B38 K15 A ) 170 kW / 231
Marka Numara
NISSENS 940236
NRF 35970
Marka Numara
BMW / MINI / LAND ROVER 64509218121
BMW / MINI / LAND ROVER 64504270545
BMW / MINI / LAND ROVER 64509288940
BMW / MINI / LAND ROVER 64539218123
BMW / MINI / LAND ROVER 9218121
BMW / MINI / LAND ROVER 4270545
BMW / MINI / LAND ROVER 64509335362
BMW / MINI / LAND ROVER 9335362
BMW / MINI / LAND ROVER 64506804722
BMW / MINI / LAND ROVER 9218123