FREN HİDROLİĞİ

FREN HİDROLİĞİ BMW / MINI / LAND ROVER - 83220397114SK

  • Orijinal Parça
  • Marka: BMW / MINI / LAND ROVER
  • Stok Kodu: 83220397114SK

83220397114SK Stok kodlu FREN HİDROLİĞİ BMW / MINI / LAND ROVER markadır, bu parça OPEL ASTRA Sports Tourer SW, OPEL ANTARA, OPEL ASTRA Hatchback, OPEL INSIGNIA Hatchback, OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW), OPEL INSIGNIA Sedan, OPEL ASTRA GTC Hatchback, OPEL ZAFIRA TOURER, vb araçlara uymaktadır. bu parça 24 ay garantilidir. bu yedek parçayı aldıktan sonra Her ne sebeple olursa olsun kutusuna yada ürüne zarar vermediğiniz zaman 14 iş günü içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

Marka Model Model Yılı Motor Tipi Güç (kW) / HP
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.4 ( A 24 XE ) 123 kW / 167
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.4 4x4 ( A 24 XE ) 123 kW / 167
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.2 CDTi ( A 22 DM ) 120 kW / 163
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.2 CDTi 4x4 ( A 22 DM ) 120 kW / 163
OPEL ANTARA 2010 - 2017 2.2 CDTi 4x4 ( A 22 DMH ) 135 kW / 184
OPEL ANTARA 2006 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( Z 20 DMH, Z 20 S ) 110 kW / 150
OPEL ANTARA 2007 - 2017 2.4 4x4 ( Z 24 XE ) 103 kW / 140
OPEL ANTARA 2007 - 2017 3.2 V6 ( 10 HM, Z 32 SEE ) 167 kW / 227
OPEL ANTARA 2010 - 2017 3.0 ( A 30 XH ) 190 kW / 258
OPEL ANTARA 2008 - 2017 2.0 CDTI ( Z 20 DM ) 93 kW / 127
OPEL ANTARA 2008 - 2017 2.4 ( Z 24 XE ) 103 kW / 140
OPEL ANTARA 2006 - 2017 2.0 CDTI ( Z 20 DMH, Z 20 S ) 110 kW / 150
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2012 - 2017 2.0 ( A 20 NFT, B 20 NFT ) 206 kW / 280
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ ) 81 kW / 110
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTF, A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 101
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 1.6 ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA GTC Hatchback 2011 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTF, A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL ASTRA Hatchback 2010 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ASTRA Hatchback 2011 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ASTRA Hatchback 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.4 ( A 14 XEL ) 64 kW / 87
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 100
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.6 ( A 16 XER, B 16 XER ) 85 kW / 115
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.3 CDTI ( A 13 DTE ) 70 kW / 95
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ ) 81 kW / 110
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTR ) 92 kW / 125
OPEL ASTRA Hatchback 2009 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2011 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTL, A 17 DTN ) 74 kW / 101
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2012 - 2017 1.4 LPG ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.4 ( A 14 XER ) 74 kW / 101
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.6 ( A 16 XER, B 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.4 Turbo ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.3 CDTI ( A 13 DTE ) 70 kW / 95
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTC, A 17 DTE, A 17 DTJ ) 81 kW / 110
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTR ) 92 kW / 125
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL ASTRA Sports Tourer SW 2010 - 2017 1.7 CDTI ( A 17 DTF, A 17 DTS ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Hatchback 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Hatchback 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Hatchback 2010 - 2017 2.0 E85 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Hatchback 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 1.6 ( A 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.8 V6 Turbo 4x4 ( A 28 NET ) 191 kW / 260
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTC, A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DT, A 20 DTJ ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Hatchback 2010 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL INSIGNIA Hatchback 2008 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Hatchback 2009 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Hatchback 2009 - 2017 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 ( A 28 NER ) 239 kW / 325
OPEL INSIGNIA Sedan 2009 - 2017 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 ( A 28 NER ) 239 kW / 325
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sedan 2009 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL INSIGNIA Sedan 2010 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 1.6 ( A 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.8 V6 Turbo 4x4 ( A 28 NET ) 191 kW / 260
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTC, A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DT, A 20 DTJ ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sedan 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sedan 2008 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sedan 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sedan 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2012 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 143 kW / 195
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2010 - 2017 2.0 E85 Turbo ( A 20 NFT, A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Turbo 4x4 ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 1.6 ( A 16 XER ) 85 kW / 116
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Turbo ( A 20 NHT ) 162 kW / 220
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.8 V6 Turbo 4x4 ( A 28 NET ) 191 kW / 260
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTC, A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DT, A 20 DTJ ) 96 kW / 131
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 CDTI ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2010 - 2017 2.0 CDTI 4x4 ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2009 - 2017 1.6 Turbo ( A 16 LET ) 132 kW / 180
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2008 - 2017 2.0 Biturbo CDTI 4x4 ( A 20 DTR ) 140 kW / 190
OPEL INSIGNIA Sports Tourer Station (SW) 2009 - 2017 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 ( A 28 NER ) 239 kW / 325
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NEL, B 14 NEL ) 88 kW / 120
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.4 ( A 14 NET, B 14 NET ) 103 kW / 140
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XER ) 103 kW / 140
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XEL ) 88 kW / 120
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DTH ) 118 kW / 160
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DTH ) 121 kW / 165
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DT, Y 20 DTJ, Z 20 DTJ ) 96 kW / 130
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 2.0 CDTi ( A 20 DTL ) 81 kW / 110
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.8 ( A 18 XEL ) 85 kW / 115
OPEL ZAFIRA TOURER 2011 - 2017 1.6 CNG ( A 16 XNT, B 16 XNT ) 110 kW / 150
Marka Numara
FEBI 32600
SWAG 20932600
Marka Numara
BMW / MINI / LAND ROVER 83220024359
BMW / MINI / LAND ROVER 83220026922
BMW / MINI / LAND ROVER 83220397114
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403248
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403249
BMW / MINI / LAND ROVER 83229407858
BMW / MINI / LAND ROVER 83220002121
BMW / MINI / LAND ROVER 83220403249SK
BMW / MINI / LAND ROVER 83220432807
BMW / MINI / LAND ROVER 83220142156
BMW / MINI / LAND ROVER 83220024359SK
BMW / MINI / LAND ROVER DEXRONVI
BMW / MINI / LAND ROVER 83229407859
BMW / MINI / LAND ROVER 81229407738
BMW / MINI / LAND ROVER 81339400272
BMW / MINI / LAND ROVER 81229400275
BMW / MINI / LAND ROVER 83229415976
BMW / MINI / LAND ROVER 83229415976SK
BMW / MINI / LAND ROVER VOITHH5563353X
BMW / MINI / LAND ROVER 83222167718
BMW / MINI / LAND ROVER 81229407558
MERCEDES / SMART 0019896903
OPEL 1940184
OPEL 1940185
OPEL 1940712
OPEL 1940700
OPEL 1940185SK
OPEL 13324823
OPEL 13324825
OPEL 13335259
OPEL 13335363
OPEL 32025038
OPEL 8792673
OPEL 95599588
OPEL 008792673
OPEL 013335363
OPEL 032025038
OPEL 08792673
OPEL 013324823
OPEL 013335259
OPEL 01940700
OPEL 013324825
OPEL 01940184
OPEL 01940712
OPEL 095599588