Pazarı siz belirleyin..

Rakipleriniz hangi ürünü hangi fiyata satıyor? Müşterilerine nasıl farklılıklar yaratıyor, memnuniyeti nasıl arttırıyor? Araç sahibine hangi maliyet avantajları sağlıyor?

Markaya eşdeğer ürünleri kimler sağlıyor? Ürün kaliteleri nasıl? Aftermarket pazarında durumumuz nedir? Hangi seviyedeyiz?

Bu iş için “Araştırma ve Analiz” lazım

Şimdi hemen yanı başınızdaki parça uzmanı, deneyimli ve hızlı PARAMPARCA ile performansınızı ve rekabet gücünüzü arttırın.

Tahmin değil
talep yönetimi..

Hep geçmiş yıllar satışlarına bakıyorsunuz. Çünkü maalesef elinizde başka veri yok. Üretim için planlama yapamıyorsunuz. Bunu sonucu stok fazlasına kampanya yapmak ya da ihtiyacı bekletmek durumunda kalıyorsunuz. Sadece fiyat ve indirim odaklı bir pazarı değil, sizin yöneteceğiniz bir pazarda büyümek doğrusu.

Bu iş için “Veri” lazım

İşletmenizi ihtiyacınız olan veri ile yönetin, yenilikçi analitik çözümler ile performansınızı arttırın, rekabet üstünlüğü sağlayın.

Maliyetlerinizi düşürün..

Sigorta ve filo şirketleri rekabet piyasasında poliçe fiyatı rekabeti yaşıyor. Aracın marka ve modeline göre hasar onarım maliyetlerini ölçümleyerek ön maliyet çıkararak poliçe fiyatını belirlerse doğru fiyat ve karlılık oluşacak.

Bu iş için “Standart” lazım

İş süreçlerinin sayısallaştırılması ile ürün / hizmet merkezli kurumlarınızı, müşteri merkezli organizasyonlara dönüştürün.

Rekabeti kararlılıkla
sürdürün..

Parça ithalatçıları, dağıtıcıları, perakendecileri yaptığınız iş size hem sürekli kar sağlasın hem de yaptığınız işten zevk alın. Sonraki kuşaklara iyi yönetilmiş, süreçleri oturmuş iş devretmenin gururunu yaşayın.

Bu iş için “Lojistik” lazım

Doğru ürün, doğru kaynak, doğru miktar, doğru zaman, doğru kanal, doğru fiyat.

Müşterileriniz sizden
memnun kalsınlar..

Bakım ve onarım servisleri, müşteri memnuniyetinizi arttırın. Sizden vazgeçmeyecek müşteriler yaratın. İşinizi bilgi ile yapın. Çok marka da olsa her aracın hasar, mekanik ve elektronik yapısı temelde aynıdır. Temel bilginizi geliştirin, ekipmanızı güçlendirin ve güler yüzünüzü eksik etmeyin.

Bu iş için “Bilgi” lazım

Hangi marka, model servisinize ne şikayetle gelirse gelsin mutlaka bir çözüm üretin. Aracı teknik bilgi ve becerinizle doğru parçayı hızlıca alarak onarın.

Hizmetlerimiz

İhtiyacı hisseden, anlayan ve çözüm üreten

Satış sonrası Pazar Araştırmaları

Toplam Araç Sahiplik Maliyeti

Rekabet Analizleri

Sigorta Maliyet Analizi Trendi

Türkiye yerel pazar araştırmaları

Piyasa Güncel Fiyat Bilgileri