Kullanım Koşulları

www.paramparca.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım koşullarını okuyun.

Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

www.paramparca.com, IPD İstanbul Parça Dağıtım Yedek Parça Pazarlama, Danışmanlık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin resmi sitesidir.

www.paramparca.com, otomobil ve hafif ticari araçlara ait orijinal yedek parça fiyatları, orijinal ve eşdeğer parçalar arasındaki ilişkileri, eşdeğer parça fiyatları, D.A.T. veri tabanını kullanarak parça katalogları, ürünlerini paramparca.com’da satmak isteyen tedarikçilerin ürünlerini sergiledikleri, bir web portalıdır.

Kullanıcılar paramparca.com hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan koşulları kabul etmiş sayılacaktır.

Yayınlanan fiyatların sitemizdeki güncelleme tarihleri ürünlerin yanlarında belirtilmiştir. Sitemiz ilgili markanın yaptığı değişiklikleri aynen ve zamanında yayınlama iddiasında değildir. Fiyatların doğruluğunu garanti etmez. Buradaki fiyatlar referans gösterilemez.

Kullanıcılar, paramparca. com ’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Paramparca.com bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dâhildir. Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Paramparca.com, normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür.

paramparca.com, sitenin Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

paramparca.com, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

Paramparca.com, link verdiği, reklam bandı yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

Bu sayfada yer alan kullanım koşullarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

Bu sayfada yer alan kullanım koşulları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi koşulluyla paramparca.com tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir.

İletişim

IPD Istanbul Parça Dağıtım Yedek Parça Pazarlama, Danışmanlık Hizmetleri İthalat İhracat San. Tic.Ltd.Şti.

Ataşehir, Mimar Sinan Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi
G Caddesi No: 235YA (İş Bankası Arkası) 34779 İstanbul
T: (216) 362-9976
info@paramparca.com